reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

niepłodność męska

dariawicz

Aktywna w BB
Paraply, Według mnie do lekarza od niepłodności. Wiem, że w Invikcie można poszukać. Najlepiej tak jak mówisz – powtórzyć!

reklama

Emilda

Zaciekawiona BB
Również jestem zdania, że dobrze jest badania powtówrzyć. Często bywa, ze wynik jest rózny innego miesiaca bo jakość spermy zależy od wielu czynników Zanim jednak zaczniesz bardziej szczegółowe badania, polecam zastanowić się nad dodatkową suplementacją, która może wspomóc jakość plemników. Poczytaj sobie o supramenie - zalecane jest dawkowanie codziennie 2 tabletek w trakcie posilku 2 razy dziennie.Przed min 3 miesiące. Z uwagi na to, ze proces powstawania i dojrzewania nowych komórek plemnikowych (spermatogeneza) trwa średnio 72 dni.

Do góry