reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny zarodek.

Pelcia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2021
Postów
50
Witam, nie dawno dowiedziałam się o ciąży. Lekarz powiedział że jestem w piątym tygodniu ciazy, pecherzyk ciążowy i zółtkowy jest ale brak jeszcze zarodka. Od razu łzy ale jak to? Następna wizyta dopiero za dwa tygodnie, lekarz tłumaczy, ze to wczesna ciąża, ale strach jest duży, wyniki GS=0.87CM, a YS=0.33cm. Czy któraś z Was ogarnia te wyniki coś może powiedzieć? Albo sama miała podobne przeżycie?
received_1833171640208409.jpeg
 
reklama
Bardzo slabo na zdjeciu widac ten pecherzyk zoltkowy, ale skoro lekarz go widzial to wszystko jest ok i zgodnie z wiekiem ciazy. Zarodek pojawi sie do dwoch dni jesli ciaza rozwija sie prawidlowo, a poki co wymiary na to wskazuja. Niczym sie nie martw, mozesz powtorzyc badanie za tydzien zeby sie uspokoic.
 
No właśnie o to chodzi że słabo widać ale on ten wynik YS wyhaczyl tego pęcherza... stres mnie zjada. Bo bardzo się boję. A wiem ze nie powinnam. Za dwa tygodnie mam wizytę, chodzę prywatnie do ginekologa. Ale dziękuję za odpowiedź 😉
 
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? I czy regularne cykle?
Właśnie i tu jest problem. Bo dokładnej miesiączki nie pamiętam, początek lipca, albo 5 albo wcześniej. A mam nieregularne bardzo. Jeszcze kilka miesięcy temu w ogóle długo czasu nie miałam okresu przez duże schudniecie i dietę. Temu tak martwię się ☹
 
Ciąża to nie matematyka. Mi pojawił się po prawie tygodniu :)

Ciężko, aby w 5 TC uwidocznić zarodek. Poczekaj dwa tyg i już na pewno będzie zarodek z serduszkiem.

Robilas USG codziennie przez ten tydzien od pojawienia sie pecherzyka zoltkowego? Ile mm mial pecherzyk kiedy pojawil sie zarodek? Donosilas ta ciaze?
 
reklama
Do góry