reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta HCG w 6tc

Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
6
Część dziewczyny :)
Kalendarzyk okazuje mi dziś 6tc. A mam betę 316,2mlU/ml. 48h wcześniej miałam 121,5mlU/ml wiec przyrost prawidłowy, ale martwię się bo wszystkie dziewczyny piszą o HCG na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy w tym tygodniu ciąży.
Co myślicie? Czy ktoś miał podobnie?
 
reklama
No przecież beta startuje od 0, więc to logiczne, że przechodzi najpierw przez te mniejsze wartości :p Przyrost masz dobry, więc spokojnie. Jakiej długości masz cykle?
Bo tu po prostu wychodzi na to, że owulacja była późno i tyle ;)
 
No przecież beta startuje od 0, więc to logiczne, że przechodzi najpierw przez te mniejsze wartości :p Przyrost masz dobry, więc spokojnie. Jakiej długości masz cykle?
Bo tu po prostu wychodzi na to, że owulacja była późno i tyle ;)
Cykle 30 dniowe. A co do owulacji to właśnie w styczniu miałam wrażenie, że była wcześniej, około 11 dnia cyklu bo miałam wtedy lekkie plamienie.
 
Cykle 30 dniowe. A co do owulacji to właśnie w styczniu miałam wrażenie, że była wcześniej, około 11 dnia cyklu bo miałam wtedy lekkie plamienie.
Kiedy zaczął Ci się ostatni okres? I kiedy zrobiłaś pierwszy test ciążowy/betę?
 
Poszłam na betę w 6tc i miałam 33. Patrząc się na usg owulacja przesunęła się 2 tygodnie. Spokojnie. Jeżeli beta się podwaja co 48h to wszystko jest wporzadku 😀
 
reklama
Do góry