reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dołączył(a)
7 Listopad 2016
Postów
11
Hej dziewczyny, jestem w 24dc, zazwyczaj cykle 28dniowe, dzisiaj wyszły dwa pozytywne testy ciążowe, każdy innej firmy, wedlug własnych obserwacji jestem około 12po owulacji, zrobiłam betę wyszła 37, wylapalam biochema? Zrobić przyrost czy czekać na okres?
 
reklama
Masz jeszcze 4 dni do okresu,więc to sporo czasu. Jak najbardziej beta może rosnąć prawidłowo. Zrobiłaś ja wcześnie i stad wynik niski.
 
Bardziej liczy się przyrost.. Sam wynik beta nic nie mówi oprócz tego że jesteś w ciąży.Warto zrobić beta co 48h i obliczyć przyrost. Czyli np możesz zrobić w poniedziałek i środę :)
 
Hej dziewczyny, jestem w 24dc, zazwyczaj cykle 28dniowe, dzisiaj wyszły dwa pozytywne testy ciążowe, każdy innej firmy, wedlug własnych obserwacji jestem około 12po owulacji, zrobiłam betę wyszła 37, wylapalam biochema? Zrobić przyrost czy czekać na okres?
Jak przedmowczynie - zrób przyrost... Sama w ciąży z synkiem betę w dzień spodziewanej miesiączki miałam 30, 2 dni później 60 (ogólnie sama ciąża przebiegała bez większych komplikacji)...
I pewnie zakończyłaby się sukcesem gdyby sobie nie zawiązał supełków na pępowinie w okolicach 24tc.

Ale fakt ponoć na USG widać pęcherzyk dopiero jak beta będzie powyżej 1000... A dopóki nie zobaczy się bijącego serduszka niektórzy gin nie uznają takiej ciąży jako ciążę potwierdzoną (ale to zależy do jakiego gin się trafi)
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem w 24dc, zazwyczaj cykle 28dniowe, dzisiaj wyszły dwa pozytywne testy ciążowe, każdy innej firmy, wedlug własnych obserwacji jestem około 12po owulacji, zrobiłam betę wyszła 37, wylapalam biochema? Zrobić przyrost czy czekać na okres?
Normalna beta na tym etapie. Zarodek zagnieżdża się 6-12 dpo. Twój dopiero co niedawno się zagnieździł po prostu i tyle. Zrób przyrost, to będziesz spokojna. :)
 
Do góry