reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

aniaka96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2022
Postów
43
Cześć!
Staramy się o drugiego malucha, cykle mam bardzo nieregularne. Ostatnia miesiączka 19 listopada.
W wigilijną niedzielę ostatni posiadany sikaniec wpadł mi do kubeczka z moczem 😂 także mimo, że była druga kreska, to raczej fabryczna, zalana. Coś mnie tknęło i w środę znów test - bladzioch widoczny pod światło. Dziś robiłam dwa kolejne, też blade, ale już widoczne gołym okiem (dodaję zdjęcie, na żywo widoczne lepiej). Poszłam więc na betę, bo sylwester za pasem, lepiej mieć pewność. Właśnie odebrałam wyniki...5,34, wg norm laboratorium trzeci tydzień ciąży od 5,8, brak ciąży poniżej 5,0. Dalej nic nie wiem. Myślicie, że jest sens powtarzać betę jeszcze jutro? Do wtorku chyba zwariuję 🥺

IMG_20231229_095421.jpg
 
reklama
Nie zrobię po 48h, bo w niedzielę wszystko zamknięte... Tak jak w poniedziałek. Dlatego zastanawiam się, czy warto jutro, i o ile mogłaby podskoczyć, jeśli rzeczywiście nam się udało.

Ja bym zrobiła w takim razie we wtorek i czwartek, ale to zrobisz jak uważasz 😀
 
Nie zrobię po 48h, bo w niedzielę wszystko zamknięte... Tak jak w poniedziałek. Dlatego zastanawiam się, czy warto jutro, i o ile mogłaby podskoczyć, jeśli rzeczywiście nam się udało.
Jutro bez sensu, bo beta rośnie skokowo i przyrost po 24h nie będzie miarodajny. Lepiej we wtorek i czwartek.
 
Ja dziś odebrałam wynik bety 5,76. Gdybym miała jak to bym jutro pobiegła po 24 h na betę do tego samego labu lub po 48 h Ale wyjechaliśmy już, więc zrobię dopiero 2.01. Wiesz może kiedy miałaś owulację ?
 
reklama
Do góry