reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt niska beta

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Jestem totalnie załamana , przedwczoraj robiłam betę i wynik był 2502,96 a dzisiejszy wynik to 3899,00 i wiem ze to za mało 😭😭 Jest to 7 tydzień , lekarza mam w środę . Ale może są tu kobiety które miały podobnie a jednak wszystko skończyło się dobrze ?
 
reklama
Jestem totalnie załamana , przedwczoraj robiłam betę i wynik był 2502,96 a dzisiejszy wynik to 3899,00 i wiem ze to za mało 😭😭 Jest to 7 tydzień , lekarza mam w środę . Ale może są tu kobiety które miały podobnie a jednak wszystko skończyło się dobrze ?
Dodam ze badania były robione w dwóch różnych laboratoriach jeśli to ma jakiś wpływ już sama nie wiem
 
Jestem totalnie załamana , przedwczoraj robiłam betę i wynik był 2502,96 a dzisiejszy wynik to 3899,00 i wiem ze to za mało 😭😭 Jest to 7 tydzień , lekarza mam w środę . Ale może są tu kobiety które miały podobnie a jednak wszystko skończyło się dobrze ?
Hej. A kto Ci kazał robic teraz betę? Powyzej 1000 beta zwalnia. No i już wtedy ciążę monitoruje się na usg. Myslę, ze w środę zobaczysz już serduszko.
 
Beta nie zwalnia przy 1000 tylko przy 6000. Nie wprowadzajcie w błąd. Skoro ginekolog kazał Ci zrobić badanie to czy coś ją zaniepokoiło? 7 tc to beta trochę mała. Przyrost zresztą niestety tez.
 
reklama
Do góry