reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom beta hcg

Iwonka09089

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2019
Postów
70
Witam. W poniedziałek robilam bete, wynosila 15, dzis powtarzałam wynik i niestety wyszło tylko 19(przyrost 26%). Jest jeszcze szansa ze coś sie ruszy? Miała ktoraś z Was taki przypadek? Badanie jeszcze powtórzę w piątek, aby wiedzieć czy dalej rośnie. Rok temu ciaza pozamaciczna
 
reklama
Rozwiązanie
Trochę długo to wszystko u Ciebie idzie. Ja w dniu operacji betę miałam na poziome 2300, tydzień po już 51.
Rozmawialam ze znajoma u niej beta spadala 2 miesiace. Ale mialas juz napewno większa ciaze niz ja. Ja mialam zaledwie 2mm ciaze wiec usuneli ja a resztki poprzypalal. Nie chcial grzebac bardziej aby nie uszkodzic jajowodu( tylko on mi zostal) najwazniejsze ze spada
Witam. W poniedziałek robilam bete, wynosila 15, dzis powtarzałam wynik i niestety wyszło tylko 19(przyrost 26%). Jest jeszcze szansa ze coś sie ruszy? Miała ktoraś z Was taki przypadek? Badanie jeszcze powtórzę w piątek, aby wiedzieć czy dalej rośnie. Rok temu ciaza pozamaciczna

Rozumiem Twój niepokój i to ze tak szybko poszłaś na bete . Niestety po ciąży pozamacicznej to chyba normalna sprawa . Ja po takiej ciąży to chyba przez rok chodziłam na bete w terminie miesiączki ;(

Powtórz badanie . Może to być biochem . Ja po cp przeszłam puste jajo jak i biochem i wiem jak ciężko jest . Trzymam kciuki ze beta jednak ruszy z kopyta
 
reklama
U mnie taka sama sytuacja.
W piatek robilam bete bylo 14.3, nastepna w poniedzialek 18.5
We wtorek bylam na usg - lekarza zaniepokoil niski przyrost ale stwierdzil ze jeszcze bedzie ok. Moje endo wygladalo na ciazowe, pecherzyk jeszcze nie byl widoczny. Jednak wstepnie wykluczyl biochem i pozamaciczna.

Dzisiaj mam powtorzyc bete i zrobic dodatkowo progesteron.
Czy w Twojej sprawie cos sie wyjasnilo?
 
U mnie taka sama sytuacja.
W piatek robilam bete bylo 14.3, nastepna w poniedzialek 18.5
We wtorek bylam na usg - lekarza zaniepokoil niski przyrost ale stwierdzil ze jeszcze bedzie ok. Moje endo wygladalo na ciazowe, pecherzyk jeszcze nie byl widoczny. Jednak wstepnie wykluczyl biochem i pozamaciczna.

Dzisiaj mam powtorzyc bete i zrobic dodatkowo progesteron.
Czy w Twojej sprawie cos sie wyjasnilo?
Ile dni po terminie @ robiłaś betę?
 
U mnie taka sama sytuacja.
W piatek robilam bete bylo 14.3, nastepna w poniedzialek 18.5
We wtorek bylam na usg - lekarza zaniepokoil niski przyrost ale stwierdzil ze jeszcze bedzie ok. Moje endo wygladalo na ciazowe, pecherzyk jeszcze nie byl widoczny. Jednak wstepnie wykluczyl biochem i pozamaciczna.

Dzisiaj mam powtorzyc bete i zrobic dodatkowo progesteron.
Czy w Twojej sprawie cos sie wyjasnilo?
Czyli jest dla nas szansa?
 
reklama
Do góry