reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom beta hcg

Iwonka09089

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2019
Postów
70
Witam. W poniedziałek robilam bete, wynosila 15, dzis powtarzałam wynik i niestety wyszło tylko 19(przyrost 26%). Jest jeszcze szansa ze coś sie ruszy? Miała ktoraś z Was taki przypadek? Badanie jeszcze powtórzę w piątek, aby wiedzieć czy dalej rośnie. Rok temu ciaza pozamaciczna
 
reklama
Rozwiązanie
Trochę długo to wszystko u Ciebie idzie. Ja w dniu operacji betę miałam na poziome 2300, tydzień po już 51.
Rozmawialam ze znajoma u niej beta spadala 2 miesiace. Ale mialas juz napewno większa ciaze niz ja. Ja mialam zaledwie 2mm ciaze wiec usuneli ja a resztki poprzypalal. Nie chcial grzebac bardziej aby nie uszkodzic jajowodu( tylko on mi zostal) najwazniejsze ze spada
reklama
Nie wiem co sie dzieje ale za dobrze nie jest. Dzis test rano i sa 2 kreski!!! I to bardzo widoczne. Tak sie boje. Przeciez dostalam krwawienie. Beta raczej powinna spasc a nie rosnac
 
Nie wiem co sie dzieje ale za dobrze nie jest. Dzis test rano i sa 2 kreski!!! I to bardzo widoczne. Tak sie boje. Przeciez dostalam krwawienie. Beta raczej powinna spasc a nie rosnac
Koniecznie idź do lekarza. Krwawienie może pojawić się z różnych powodów, ale widocznie beta się utrzymuje więc skonsultowałabym to jak najszybciej. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry