reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski progesteron

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
witajcie ponownie
Dzis przyszly mi wyniki badania krwi i nie wiem jak mam rozumiec wyniki poziomu progesteronu. Za niski? Byly robione 7lipca, wtedy bylam w 5tc+6d.
Ostatni okres 4czerwca.
Boje sie, ze cos nie tak. W dodatku z tej samej krwi robili inne badania na toxoplazmoze, hiv itp, a badanie beta hcg wyszlo im poza norma i kazali wrocic i powtorZyc za 2tyg. Niby material nienadawal sie do badania...
Strasznie panikuje, w domu zrobilam test, ktory pokazuje ile tyg. 1lipca test wykazal 1-2tyg, dzis 2-3tyg czyli hormony wzrosly, ale martwi mnie ten progesteron Zalaczam zdjecie.
 

Załączniki

  • B16B6BBC-82FC-4AB2-B881-A0619938F361.png
    B16B6BBC-82FC-4AB2-B881-A0619938F361.png
    30,4 KB · Wyświetleń: 679
reklama
Progesteron wydzielany jest skokowo, zeby miec faktyczny poglad na to jaki jest jego poziom trzeba by zrobic kilka/kilkanascie pomiarow w ciągu dnia i wyciagnac srednia, jesli nie plamisz ani nie masz innych niepokojacych objawow to raczej masz go wystarczajaco
 
Popieram poprzedniczkę .
Ja robiłam 3 razy na początku ciąży i ciągle tylko się martwiłam o niski progesteron . A gin mi powiedział żeby nie robić progesteronu z krwi bo jeśli nie ma krwawienia lub bóli brzucha to znaczy że jest go tyle ile trzeba .
 
Popieram poprzedniczkę .
Ja robiłam 3 razy na początku ciąży i ciągle tylko się martwiłam o niski progesteron . A gin mi powiedział żeby nie robić progesteronu z krwi bo jeśli nie ma krwawienia lub bóli brzucha to znaczy że jest go tyle ile trzeba .
Krwawien nie mam tylko bol brzucha jak na okres... choc byl na poczatku potem przestalo na kilka dni i Znow plus uczucie jakbym cos miala przyklejone do lewego jajnika
 
Krwawien nie mam tylko bol brzucha jak na okres... choc byl na poczatku potem przestalo na kilka dni i Znow plus uczucie jakbym cos miala przyklejone do lewego jajnika
Bol okresowy na poczatku ciazy jest akurat normalny, tam sie teraz duzo dzieje, macica sie powieksza stad takie dolegliwości
 
Do góry