reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta Hcg ..

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Dziewczyny ,moze ktoras miala podoba sytuacje i skonczylo sie to wszystko dobrze? Wykonalam testy domowe, wszystkie pozytywne . Oczywiście poszlam na bete . Pierwszy wynik to 28mlu , drugi to 50 ,500 mlu a trzeci to tylko 58,40 pojawilo sie delikatne plamienie wiec pojechalam do szpitala ,polozna wykonala usg ale na nim nic nie bylo widac.. obejrzala tez jajniki, przydatki i wszystko jest okej. Chciala tez wykluczyc ciaze pozamaciczna ale nic niestety na usg nie widzi. Powiedziala ze jutro mam pojawic sie na patologi ciazy, powtorzyc bete i jesli bedzie spadala to okej.. zgodze sie z tym bym podali mi srodki by ta ciaze zniwelowac tak jak zasugerowala .. wrocilam zaryczana do domu i zadzwonilan do ginekologa do ktorego kiedys chodzilam i powiedzial ze plamieniem mam sie nie przejmowac bo tak sie zdarza a na usg i tak nic nie Zobacza poza tym powiedzial ze jesli beta urosnie do 70 , 80 ml to mam sie nie zgadzac na podanie mi środków ktore mialy by usunac ciaze.. mam takze poprosic o oznaczenie progesteronu bo byc moze mam go za malo .. bardzo sie boje jutrzejszego dnia .
 
reklama
Powiedział,ze mam byc spokojna i nie przejmowac sie . Ogólnie samopoczucie mam dobre , nic mi nie dolega.. nie wiem moze faktycznie owulacja mi sie przesunela bo ja jestem po tabletkach antykoncepcyjnych .. nie wiem .. mam jeszcze skierowanie na jutro na usg wiec chyba skorzystam i pojde. Dostalam je w zeszłym tygodniu. Ta ciaza gdzies musi byc i lekarz powiedzial ze i tak trzeba czekac zeby na usg cokolwiek zobaczyc.. mam dość.. bo jak widzialam dzisiaj na oddziale te kobiety tak strasznie zniszczone zyciem z wielkimi brzuchami przed soba to mi sie ryczec chcialo ...
 
reklama
Kurczę , czlowiek sie stara ,dba o siebie jak moze, marzy a ciazy i w dodatku jak juz widzi te dwie kreski to czuje sie w niebowziety .. czeka na to usg zeby zobaczyc fasolke a tu niespodziewanie "jeb" i wszystko sie pieprzy.. przed samymi swietami
 
Owszem, ciąża może być młodsza, ale to jest weryfikowane dopiero na usg. W tej chwili z miesiączki wychodzi Ci 5-6 tc i tutaj beta powinna być już w setkach jak nie w tysiącach. Mogłaś ją zrobić dzisiaj i wiedziałabyś czy jest dobrze czy nie. Ale skoro wolisz się katować i żyć w niewiedzy kilka dni to już Twoja sprawa. A nerwy tutaj nie pomagają w tej całej sytuacji.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry