reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
7
Witam,
Mój pierwszy wynik beta HCG z poniedziałku 25,9 mIu/ml, w środę 32,8. Czy tak niski wzrost może świadczyć o możliwości pozytywnego rozwoju ciąży? Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała podobną sytuację? Ostatnia @ 27.02, mogło dojść do późniejszego zapłodnienia, nie wiem kiedy miałam owulację :( Dziękuję za pomoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
akurat to prawda, jak byl prawidlowy wzrost czlowiek czuje sie wiadomo lepiej, jak odebralam ten ostatni to załamka... :( tym bardziej, że na roznych forach opisane ze musi byc to 66% przyrostu i czlowiek tylko sie martwi.
No tak piszą, u mnie nie było, a wszystko się dobrze skończyło, jak to mówią, natura to nie matematyka
Wszystko może się zdarzyć. Ciężko coś określić na tak małych wartościach. Poczekaj kilka dni i powtórz wyniki w odstępie 48 h. Z doświadczenia jednak wiem, że może to wróżyć niestety stratę.
 
Na samym początku ciąży, a zwłaszcza przy tak niskich wartościach (do wartości 6000) Beta HCG świadcząca o prawidłowym rozwoju ciąży powinna rosnąć minimum 50%.

U większości kobiet przy tak niskich wartościach jak u Ciebie Beta hcg po 48 godzinach rośnie o około 200%.

Powtórz jeszcze raz Beta HCG dla pewności.

Jeśli masz regularne cykle to możliwość późniejszej owulacji jest mało prawdopodobna.
 
Na samym początku ciąży, a zwłaszcza przy tak niskich wartościach (do wartości 6000) Beta HCG świadcząca o prawidłowym rozwoju ciąży powinna rosnąć minimum 50%.

U większości kobiet przy tak niskich wartościach jak u Ciebie Beta hcg po 48 godzinach rośnie o około 200%.

Powtórz jeszcze raz Beta HCG dla pewności.

Jeśli masz regularne cykle to możliwość późniejszej owulacji jest mało prawdopodobna.
Dziękuję! Cykle mam co 28-32 dni, nie są idealnie na czas, co pewnie i tak jest normą, jutro powtarzam badanie...
 
reklama
reklama
Na samym początku ciąży, a zwłaszcza przy tak niskich wartościach (do wartości 6000) Beta HCG świadcząca o prawidłowym rozwoju ciąży powinna rosnąć minimum 50%.

U większości kobiet przy tak niskich wartościach jak u Ciebie Beta hcg po 48 godzinach rośnie o około 200%.

Powtórz jeszcze raz Beta HCG dla pewności.

Jeśli masz regularne cykle to możliwość późniejszej owulacji jest mało prawdopodobna.
Minimum 66% musi wzrosnąć co 48 h.
 
Do góry