reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta i plamienia

Z tą beta to też niewiadomo jak jest. Mój pęcherzyk byl widoczny przy becie 156 (!) Ale była to już tendencja spadkowa więc jak się pojawił to pewnie wynosiła więcej.
Musisz monitorować, i bacznie się obserwować .
@izzy_j a czy jest jakaś szansa że ten prawnik znajdzie jakieś nieprawidłowości w postępowaniu lekarzy w Twoim przypadku ?
Tak, w sumie to on już się dopatrzył bo tam był ewidentny błąd diagnostyczny.
 
reklama
Rozumiem życzę zeby niedlugo się udało ❤ja poki co mam potworzyc beta w czwartek i wtedy mam tez umowiona wizytę jeśli nadal będą takie przyrosty niewielkie myślę że zdecyduje się już na szpital ( o ile wcześniej nic się nie wydarzy).. zdaje sobie sprawę przyrosty są niewielkie plus plamienia więc ciąża jest nierealna....jedynie boje sie ciąży pozamacicznej..
I jak tam u Ciebie? Coś się wyjaśniło?
 
W sumie praktycznie tak...we wtorek rozpoczęło się krwawienie ( przypominające okres)...po konsultacji telefonicznej z panią doktor wiem że mam powtórzyć beta w czwartek przyszły i przyjsc do niej na konsultacje...wg niejz ze wzgledu na tak wczesny czas raczej wszystko powinno sie samo zadziac...wiec bedziemy probowac dalej.. bardzo Wam dziękuje dziewczyny za wsparcie i porady ;)
 
Witajcie,
Dziewczyny, u mnie nie jest dobrze, beta słabo rosnie, ale ani sladu plamienia czy poronienia..wrecz przeciwnie mam wszystkie objawy ciąży..
9dpt- 14
13dpt- 39,90
15dpt- 57,5
17dpt- 117,87
21dpt- 258,60
23dpt- 352,30
Zarodki 2-3 dniowe, kriotransfer.
Wiem, ze nic z tego nie będzie niestety, ale czy ktoras z Was spotkala sie z tak niskimi przyrostami i ze bylo wszystko dobrze z ciążą? W poniedzialek 14.06 mam pierwsze usg.
 
Do góry