reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bety

Miałam robione badania genetyczne i wyszła mi mutacja Mthfr. Więcej nic nie miałam zlecone. Na nic nie choruje. Walczyłam z ciśnieniem i w ciąży dostawałam dopegyt. Skierowanie do hematologa ale przez covid niestety nie jestem w stanie się dostać.
Dziękuję
Też mam MTHFR. Biorę metylowy kwas foliowy i witaminy z gruby B. Musza być w formie metylowej bo innych nie przyswajamy z tą mutacja. Jeżeli jeszcze nie stosujesz takich witamin to koniecznie zacznij. Ja również badałam homocysteine bo przy mutacjach może być wysoka a to nie sprzyja ciąży. Miałam sporo za wysoka bo 15.9.
Zaczęłam brać właśnie te metylowe suplementy i zaczęła spadać.
 
reklama
Hej. Staraliśmy się z mężem 7 miesięcy I zaszłam ale po 8 tyg. płód obumarł. Po roku kolejnych starań zaszłam w ciążę. Ostatnią miesiączke miałam 09.08.2022r. W dniu 07.09 zrobilam bete wyszła 108.75 później poszłam 10.09 wyszła 153.54 oraz zrobiłam 13.09 wyszła 196.7. Co o tym myślicie Bo ja jestem zalamana. Proszę o odpowiedź.
 
Do góry