reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost HCG

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2022
Postów
13
Cześć,

Proszę o informację czy któraś miała taką sytuację i co to może oznaczać....

Ostatnia miesiączka skończyła się 24.08
14.09- 44,22
16.09- 47, 70
17.09- 58,90


Czy tak mały przyrost HCG może skończyć się dobrze?
 
reklama
Cześć,

Proszę o informację czy któraś miała taką sytuację i co to może oznaczać....

Ostatnia miesiączka skończyła się 24.08
14.09- 44,22
16.09- 47, 70
17.09- 58,90


Czy tak mały przyrost HCG może skończyć się dobrze?
Tak, HCG świadczy o ciąży jednak te przyrosty nie są optymistyczne. Bardzo malutki rośnie, myślę że może zacząć spadać niedługo. Wygląda na biochemiczna ciąże.
 
:(
Jak długo to będzie rosnąć?

Dzisiaj znowu robiłam badanie i pokazało 73,7
Nie wiadomo, ale.trzeba to kontrolować. Byłaś u lekarza? W zasadzie przy takiej wartości to raczej nic tam w środku nie zoabczy, tak czy inaczej trzeba monitorować sytuację żeby nie było jakiejś pozamacicznej, jednak obstawiam biochem bardzo małe te przyrosty w końcu orgaznizm się "przestawi" i może zacznie się krwawienie.
Bardzo mi przykro, ale nie trać nadziei❤️
 
Nie wiadomo, ale.trzeba to kontrolować. Byłaś u lekarza? W zasadzie przy takiej wartości to raczej nic tam w środku nie zoabczy, tak czy inaczej trzeba monitorować sytuację żeby nie było jakiejś pozamacicznej, jednak obstawiam biochem bardzo małe te przyrosty w końcu orgaznizm się "przestawi" i może zacznie się krwawienie.
Bardzo mi przykro, ale nie trać nadziei❤️
Byłam, kazał czekać, ale nie wychodzi mi to zbyt dobrze :/
 
Byłam, kazał czekać, ale nie wychodzi mi to zbyt dobrze :/
No wierzę że to ciężka sytuacja, mam za sobą 3 poronienia. Dwie biochemiczne właśnie. I też najpierw beta była 21, dwa dni.potwm 27, potwm znowu doszła do ilus tam i w końcu była aż 1500, w macicy pusto, ale ja cały czas krwaiwlam już od bety 21to ja miałam dwa tyg krwaiwoenia. Dopiero od tego 1500 zaczęło spadać i kontrolowałam cały czas. Niestety tak to bywa. Tylko czas coś tu wniesie.
 
reklama
Hej, miesiąc temu również miałam słabe przyrosty bety, 56, trzy dni później 65, aż finalnie zaczęła spadać i przyszło krwawienie. Przykre, ale wierzę, że następnym razem się uda!:)
 
Do góry