reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niskie AMH

Joanna4433

Zaciekawiona BB
Nie wiem jaka była przyczyna ponoć przez krwiaka którego miałam od 10 tc, w nocy z 1 na 2 styczeń dostałam skurczy na izbie przyjedź odeszły wody i już nie chcieli zatrzymać bo nie ratuje się ciąży do 24 tc jak dobrze pamietam, wspomnienia ciężkie. I przykre bo teraz nie mogę zajść w ciąże, może jestem po prostu już za stara.
Bardzo mi przykro. Mimo wszystko zawsze warto mieć nadzieję. Życie czasami robi nam niespodzianki. Nawiasem mówiąc ja w tym roku koncze 40 lat więc chyba tyle co Ty poza tym z tego co piszesz minęło mało czasu od Twojej utraty dzieciątka wiec wszystko jest jeszcze możliwe.

reklama

zadowolonaM

Fanka BB :)
Bardzo mi przykro. Mimo wszystko zawsze warto mieć nadzieję. Życie czasami robi nam niespodzianki. Nawiasem mówiąc ja w tym roku koncze 40 lat więc chyba tyle co Ty poza tym z tego co piszesz minęło mało czasu od Twojej utraty dzieciątka wiec wszystko jest jeszcze możliwe.

Rok i 4 miesiące to prawda życie czasami robi niespodzianki..dziękuje za słowa

EwelinaW

39 lat AMH 0,25 zdaniem lekarza zero szans nawet na in vitro. Kilka miesięcy później....już 19 tydzień ciąży i z optymizmem czekam na rozwiązanie.
Ja szukam pokrzepienia, Mam 41 lat, we 09 straciłam na początku 10tc, a teraz zrobiłam wyniki, że MAH mam 0,268, widzę że szansa jest ale mała

Witam,
Dziewczyny czy przy swoim niskim poziomie AMH wspomagałyście się farmakologicznie ? Na usg usłyszałam od jednego lekarza, ze jest mocno zaniepokojony, bo wygląda jakbym miała przechodzić menopauzę. U innego lekarza, już w klinice leczenia niepłodności, usłyszałam że mam bardzo mało pęcherzyków ok. 3-4, a w tym wieku powinnam mieć znacznie więcej. Zrobiłam poziom AMH, wynik 1,51 w 3 dniu cyklu. Zastanawiam się czy jest szansa po wspomaganiu farmakologicznym czy potrzebne jest in vitro. Zastanawiam się też czy nie pobrać swoich komórek, póki jeszcze jakieś są.

Lunka85

Miasto
Kraków
Chyba pisze na pocieszenie, chyba samej siebie również. Mam 2ke dzieci najmłodsza ma 3 lata. Mam 36 lat, 2 poronienia za sobą - jedno 9 miesięcy temu drugie 2,5 miesiąca temu. Szukając powodu lekarz w klinice niepłodności kazał zrobić AMH - wynik 0,23... niby tragedia a rok temu zaszła za 1szym razem, pol roku temu po 3ch cyklach od poronienia... Więc sama nie wiem co myśleć. Poza tym słabym wynikiem wyszła mi IO, stan przedcukrzycowy i hiperinsulinemia. I teraz nie wiem czy jajeczka są za słaba czy to cukry namieszały ale na 100% przy takim wyniku da sie zajsc naturalnie bo przez pol roku mi to nie spadło do takiej wartosci na bank.

Do góry