reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niskie AMH

Maakkaa1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witajcie miesiąc temu dowiedziałam się że mam bardzo niskie AMH mój wynik to 0,66 w wieku 26 lat.. czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy takim niskiej niskiej rezerwie jajnikowej?

reklama

StaraPierwiastka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No cóż...oprócz AMH 0,4 były jeszcze inne przeciwwskazania dla ciazy naturalnej.
A tu nagle ciaza, że ze zdziwienia do tej pory wyjść nie potrafimy. Tak więc, TAK przy niskim AMH bywają ciaze naturalne.
Jak to się potoczy dalej? Nie wiem. Póki co żyje z dnia na dzień, od wizyty do wizyty. Początek dopiero, oprócz dzikiej radosci, rowniez ogromny strach...
Ale jak napisalam, oprocz AMH niskiego byly też inne problemy przez co mieliśmy prawie zerowe szanse na ciążę. Tak wiec, ten, tego...:)

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
@Golonka dobrze pamiętam że też miałaś coś źle wpisane lub nie wpisane w książeczce Ady? lub na wypisie?
chyba będę chciała podejść do szpitala żeby mi choć grupę krwi odpisali, na wypisie mam wszystko a w książeczce dupa. sama bym dopisała ale tam trzeba na podstawie jakiegoś dokumentu i podpis.
myślę czy jak podejdę na izbę ginekologiczna i dam wypis to czy mi to dopisza?
wiadomo że tam zawsze burdel no ale chyba mają taki obowiązek? i jakieś dokumentacje tam u siebie??

Golonka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Golonka dobrze pamiętam że też miałaś coś źle wpisane lub nie wpisane w książeczce Ady? lub na wypisie?
chyba będę chciała podejść do szpitala żeby mi choć grupę krwi odpisali, na wypisie mam wszystko a w książeczce dupa. sama bym dopisała ale tam trzeba na podstawie jakiegoś dokumentu i podpis.
myślę czy jak podejdę na izbę ginekologiczna i dam wypis to czy mi to dopisza?
wiadomo że tam zawsze burdel no ale chyba mają taki obowiązek? i jakieś dokumentacje tam u siebie??
Tak, nie wpisali mi, ze mała miała b. Wysokie tetno podczas porodu, a za to wpisali ze ja miałam rzekomo infekcje w ciązy co jest bzdurą. Byłam tam osobiscie, to mi powiedzialy ze te czesc wypelnia lekarz i mam sobie to isc wyjasnic do niego. Ale dopiero wyszedl na obchod wiec olałam to.

Maakkaa1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
No cóż...oprócz AMH 0,4 były jeszcze inne przeciwwskazania dla ciazy naturalnej.
A tu nagle ciaza, że ze zdziwienia do tej pory wyjść nie potrafimy. Tak więc, TAK przy niskim AMH bywają ciaze naturalne.
Jak to się potoczy dalej? Nie wiem. Póki co żyje z dnia na dzień, od wizyty do wizyty. Początek dopiero, oprócz dzikiej radosci, rowniez ogromny strach...
Ale jak napisalam, oprocz AMH niskiego byly też inne problemy przez co mieliśmy prawie zerowe szanse na ciążę. Tak wiec, ten, tego...:)
Życzę szczęśliwego rozwiązania :)
Czy to pierwsza ciąża?

emeczka79

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie miesiąc temu dowiedziałam się że mam bardzo niskie AMH mój wynik to 0,66 w wieku 26 lat.. czy którejś z Was udało się zajść w ciążę przy takim niskiej niskiej rezerwie jajnikowej?
Na Twoim miejscu sprawdziłabym to amh jeszcze w innym laboratorium. Sprawdź jeszcze fsh (tylko to się robi w konkretnym dc). Jesteś młoda więc taki wynik nie przekreśla szans na ciążę. Znam kilka przypadków naturalnych ciąż z jeszcze niższym amh. Oczywiście najlepiej byłoby jak najszybciej starać się o dziecko, bo wiadomo- rezerwa z każdym rokiem spada.

StaraPierwiastka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tak, pierwsza. Dlugo wyczekiwana, i niespodziewana w ogóle.
Rezerwa spada też po każdym zabiegu chirurgicznym, z wiekiem, przy wysokim fsh bodajże oznacza wejście w menopauze, ale też można to wsadzić chyba między książki.
I jak koleżanka wyżej, proponuję sprawdzić w innym lab.a także na dobrym usg.czy są pęcherzyki antralne (???- chyba tak to się nazywa???)
Oczywiście mogę już powiedzieć co powiedzą w klinice- tylko i wyłącznie in vitro, najlepiej z jajeczkiem dawczyni...A i jeszcze u meza/chłopaka cos wynajda...

Maakkaa1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Na Twoim miejscu sprawdziłabym to amh jeszcze w innym laboratorium. Sprawdź jeszcze fsh (tylko to się robi w konkretnym dc). Jesteś młoda więc taki wynik nie przekreśla szans na ciążę. Znam kilka przypadków naturalnych ciąż z jeszcze niższym amh. Oczywiście najlepiej byłoby jak najszybciej starać się o dziecko, bo wiadomo- rezerwa z każdym rokiem spada.
Fsh miałam robione w 4dc i wyszło 10,18 .. A Lh 3,56 .. także masakra .. lekarz w klinice kazał zacząć od badania drożności jajowodow..

Maakkaa1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Na usg zaraz po miesiączce wyszły 4 pęcherzyki i jednym i 4 w drugim jajniku.. W klinice kazali zrobić HSG .. bo w styczniu miałam puste jajo i poroniłam naturalnie.. wczoraj przyszła @ jutro jadę się umówić na to badanie drożności jajowodow..
Tak, pierwsza. Dlugo wyczekiwana, i niespodziewana w ogóle.
Rezerwa spada też po każdym zabiegu chirurgicznym, z wiekiem, przy wysokim fsh bodajże oznacza wejście w menopauze, ale też można to wsadzić chyba między książki.
I jak koleżanka wyżej, proponuję sprawdzić w innym lab.a także na dobrym usg.czy są pęcherzyki antralne (???- chyba tak to się nazywa???)
Oczywiście mogę już powiedzieć co powiedzą w klinice- tylko i wyłącznie in vitro, najlepiej z jajeczkiem dawczyni...A i jeszcze u meza/chłopaka cos wynajda...

reklama

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
kurcze, dziewczyny przepraszam, pomyliłam wątki, zajrzałam tutaj a myślałam że piszę u siebie na zamkniętym :) wybaczcie zamieszanie! @Golonka mój mózg ciążowy po porodzie się nie polepszyl :D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Niskie AMH oraz teratozoospermia Staramy się 1
yesenia Niskie AMH komu się udało?? Staramy się 5
M Niskie beta hcg Ciąża, poród, połóg 29
Elencza Kiedy do ginekologa?(niskie beta hcg) Potrzebuję porady 37
Straciatella Niskie TSH w ciąży Ciąża, poród, połóg 8
zgredzus Bardzo niskie TSH Staramy się 3
K Niskie beta HCG 6 tydzień Potrzebuję porady 8
Hellheaven1910 Niski przyrost Hcg 6 tydzień Ciąża, poród, połóg 15
K niskie hcg Ciąża, poród, połóg 67
Justysia348 Niskie beta hcg w 4 tygodniu Potrzebuję porady 53
A Niskie tętno w 6 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 37
A Niskie HCG, ciągłe poronienia. Potrzebuję porady 14
N Bardzo niskie BETA Potrzebuję porady 14
I Niskie hcg Ciąża po poronieniu 6
Sylwia1708 Niskie tętno Potrzebuję porady 6
L Niskie betaHCG, małe przyrosty, 8tydz Potrzebuję porady 9
D Niskie Beta HCG Potrzebuję porady 29
A Niskie skoki Beta HCG Ciąża, poród, połóg 20
marluk210 Brak pecherzyka w 6 tygodniu i niskie hcg Potrzebuję porady 25
Sarniak11 Pomocy Niskie AFI :/ Potrzebuję porady 3
M Niskie beta HCG w 5 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 48
Ayashi86 Przyspieszone bicie serca i niskie cisnienie w 3 miesiacu ciazy Potrzebuję porady 8
V niskie B-hcg (lekarz nie bardzo wierzy że sie uda) Potrzebuję porady 8
C niskie ulozenie dzidziusia w 17 tygodniu ciazt Potrzebuję porady 7
natalinaa Za niskie ft4 w ciąży... Norma 0,89, a ja mam 0,83. Ciąża, poród, połóg 8
Soniusia Niskie opłaty za opiekę w nowym klubie malucha w Białymstoku. Ogłoszenia- Białystok 0
mamaEmilki2005 Niskie poczuie własnej wartości u dziecka Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
P leczyć farmakologicznie niskie ciśnienie? Zdrowa mama 8
S Niski wynik AMH Staramy się 5
monika1635 Kiedy amh Potrzebuję porady 15
M Badanie AMH Potrzebuję porady 8
A BADANIE Amh pomocy :( Potrzebuję porady 21
B Niski poziom AMH Ciąża po in vitro 5