reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie tętno 6tc

Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
13
Hej

W styczniu 2019 r urodziłam synka I staraliśmy się o kolejne . W styczniu tego roku niestety poroniłam w 5 tc . Obecnie jestem wg usg 6tc a według OM 7tc . Wczoraj byłam na wizycie i serduszko ma pojedyncze bicie . Myślicie ze jest jeszcze szansa że się rozkręci i będzie dobrze ?? Dodam jeszcze że jeszcze widnieje jakiś obrzek wokol zarodka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mówił lekarz z jaką prędkością bije? W 6tc może się dopiero rozkręcać, ja powtórzyłabym w przyszłym tyg jeszcze raz wizytę. We wczesnych ciążach często sprawdza się tylko czy bije a nie z jaką prędkością, bo to jest normalne, że musi się rozkręcić. Ale ciężko mi powiedzieć czy u Ciebie też jest taka sytuacja, trzymam kciuki :)
 
Mówił lekarz z jaką prędkością bije? W 6tc może się dopiero rozkręcać, ja powtórzyłabym w przyszłym tyg jeszcze raz wizytę. We wczesnych ciążach często sprawdza się tylko czy bije a nie z jaką prędkością, bo to jest normalne, że musi się rozkręcić. Ale ciężko mi powiedzieć czy u Ciebie też jest taka sytuacja, trzymam kciuki :)
Niestety nie mówił z jaką prędkością ale mówił że są pojedyncze uderzenia . We wtorek kolejna wizyta i miejmy nadzieję że się rozkręci napewno dam znać :)
 
Mówił lekarz z jaką prędkością bije? W 6tc może się dopiero rozkręcać, ja powtórzyłabym w przyszłym tyg jeszcze raz wizytę. We wczesnych ciążach często sprawdza się tylko czy bije a nie z jaką prędkością, bo to jest normalne, że musi się rozkręcić. Ale ciężko mi powiedzieć czy u Ciebie też jest taka sytuacja, trzymam kciuki :)
Zapomniałam dodać ze jeszcze jest jakiś obrzek wokol zarodka
 
Do góry