reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne jedzenie

Asia też dopóki była karmiona piersią budziła sie co 2 godziny. Skończylam z tym jak miała 11 miesięcy. Jeszcze przez jakis czas wołała mleko w nocy, wtedy dostawała butle, z czasem mleko zamieniłam na wode i dzis ma 13 miesięcy i budzi sie niestety w nocy nadal, ale juz nic nie je ani nie pije.
 
reklama
Hey moja niunia nie ma jeszcze pol roczku nawet ale ostatnio odluczam ja budzenia sie w nocy co godz albo nawet i czesciej na cycuszka i dzis dostala przed 24(dokladnie wczoraj) i o7 rano dzisiaj:tak:.mam nadzieje ze sie jej to unormuje:-)
 
zapomnialam dodac ze wczesniej jakies dwa miesiace temu miala schemat 21 do lozka, 24 , 3 rano a potem 7-8 no ale pracujemy nad tym.niestety nie je mala butli wiec cycuszka dostaje i zjada dwa:tak:
 
Do góry