reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne jedzenie

Dołączył(a)
26 Październik 2007
Postów
5
Witamjestem mamą 7-miesięcznego Dawidka, mój synek raz budzi się w nocy na karmienie (karmie butelką), ostatni posiłek je ok 19-20 godz. Czy Wasze dzieciaczki w podobnym wieku jedzą jeszcze w nocy i kiedy jedzą ostatni posiłek?
 
reklama
Moja mała skończyłą rok, a dalej je w nocy cyca z 3-4 razy.Nie ma na to zasady.Niektóre dzieci jedzą w nocy dłużej,inne szybko przesypiają. Zazwyczaj mówi się, że dziecko po skończeniu 6 miesięcy nie potrzebuje już jedzenia w nocy,ale jak widać rzadko to się sprawdza.Ja próbowałam weyliminować nocne cycanie dając przed snem kaszkę,ale to nic nie dało.Musi być cyc i już bo jest ryk i noc nie spana.Pozostaje tylko przeczekać:)
 
moj maly skonczyl 5 m-cy i budzi sie regularnie co 3 ggodz. karmie butla
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm





Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

"Zanim zostałeś poczęty-pragnęliśmy Cie
Zanim sie urodziłeś-kochalismy Cię
Zanim minęła pierwsza godzina Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć za Ciebie"
 
Moj Davidek ma 6 i pol miesiaca i sam zrezygnowal z jedzenia nocnego ,ja probowalam go w nocy karmic-robily mi sie straszne guzy i nie moglam przez to spac i wciskalm mu ale troszeczke possal i spal dalej-wieczorne karmienie ma o 20tej,potem nad ranem o 5-6 proboje mu wcisnac wlasnie,no i o 8 kaszke zje.Ale widocznie mu to starcza bo przybiera tyle co powinien.Pozdrowionka:-)
 
Mój Eryk ma 8 miesięcy i przestawiam go od jakiegoś czasu na butlę, więc daję mu butlę mleka tak 19.00 - 20.00 idzie spać i w nocy się budzi ze 2 razy wtedy daję mu jeszcze cycka ale tylko w nocy. Czekam jak na zbawienie na moment kiedy prześpi całą noc i ja teżżżżżż ;)
 
moja mała przestała jeść w nocy jak miała 8 miesięcy, czyli wtedy kiedy przeszliśmy z cycusia na butelkę, po prostu przestałam ją karmić i od tego czasu nie budzi się na papu w nocy
 
Moj Kuba ma 11 miesiecy - na butli jest odkad skonczyl 6 tygodni - i nijak ma sie to do przespanych nocy................:sorry2:
Budzi sie i tyle......i pomimo ze je w nocy, slabo przybiera na wadze.
Dotychczas bylo tak ze zasypial okolo 20 i na mleko budzil sie ok polnocy i ok 5 -6............To minimum - w gorsze noce budzil sie jeszcze ok 3.
Teraz probujemy wyeliminowac te nocne karmienia - zastepowanie mleka woda nic nie daje - ryczy jak opetany poki nie dostanie butli.....wiec postanowilismy sprobowac wydluzyc jego sen: wyprowadzilismy sie z sypialni i maly spi tam sam - poki co podzialalo, spal od 20 do 4 :-):tak:
 
reklama
Witam. Mój synek kilka dni temu skończył pół roku i jest karmiony piersią. A co do karmienia nocą to budzi się 2-3 razy, a idzie spac o 19:30. Ja mam gorzej niż Ty. Pozdrawiam
 
Do góry