reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne karmienia - 5mies

dokladnie! ja wstawalam jakies 3 do 4 razy i mialam dosc, dlatego zaczelam wprowadzac kaszki i kleiki na noc ale niewiele sie poprawilo - wstaje 2 razy.... ona chyba jeszcze poprostu nie potrafi przespac calej nocy...
 
reklama
Ja wstawałam co godzinę do 7 miesięcy, więc nie narzekajcie;-) Potem odstawiłam, bo już byłam na skraju wyczerpania, mąż nieraz nie mógł mnie dobudzić, ryku małego w nocy też nie słyszałam, więc w końcu spałam z nim w łóżku...

Ellie - może spróbujesz kleik na noc, a na koniec jeszcze cyc na usypianie, jak inaczej nie chce ci zasnąć. Możesz spróbować w nocy przetrzymać, ja tak robiłam, ale nie każda mama ma nerwy do tego....
 
tak wlasnie robie Camel - kleik i cyc na noc, ale tego kleiku za duzo tez nie da sie przemycic :( moze z czasem bedzie wiecej...i cyc na poprawke, ohhh jakby tak potrafila zasnac bez tego cyca to bylby sukces
 
Przy piersi tak niestety już jest, trzeba się przemęczyć. Choć są dzieci, które ładnie śpią na cycku. Ja zaczęłam na noc dawać butlę z zagęszczonym mlekiem, jak pisałam wcześniej, ale mój synek był starszy, miał prawie 7 miesięcy, więc ja już i tak chciałam go odstawiać od piersi.
 
moja corka ma 14 i pol miesiaca i tez nadal budzi sie do piersi w mocy ,jak byla mniejsza to byly takie noce ze spala z piersia razem ze mna jak widac wszytsko mozna przezyc jak sie chce budzi sie bo ma maly zoladek i nie najada sie na zapas po pierwsze a po drugie to potrzebuje duzo duzo czulosci ja widze u mojej corki efekty nieprzespanych nocy mowi mama przytula sie caluje i jest baardzo madra dziewczynka troche cierpliowsci nie od razu Krakow zbudowano
 
Do góry