reklama

Nocne Karmienie

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez gosiab, 27 Październik 2005.

1. gosiab

gosiab Zaciekawiona BB

Mam 6-cio miesieczne dziecko i je w nocy  co 3 godz.Czy wy tez podajecie jedzienie co 3 godz czy tez przepajacje  :laugh:

2. marianeczka

marianeczka persona non grata

tytus ma niecale 7 miesiecy i juz od dluzszego czasu nie je w nocy. zwykle raz dostaje pic.

3. reklama
  4. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Krzyś skończył 9 miesięcy. Zasypia między 19 a 20.30.W nocy budzi się raz na jedzonko (karmię go piersią). Dostaje butelkę ok. godz. 22 (przez sen)

5. Joanna_32

Joanna_32 Zaangażowana w BB

Moja córcia ma 7,5 miesiąca. Je o 20.00 po kapieli, potem ok 23 i potem to "pociąga" - nie nzawałabym tego jedzeniem 2, 3 razy w ciągu nocy. Śpi ze mną , więc jak chce się przytulić to pociąga trochę. A pózniej t ojuż jedzonko ok. 7 rano, 10.00 i dopieo 16.00.

W ciągu dnia deserek z herbatką i obiadek. Do popicia herbatka - często.

Pozdrawiam

6. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

qrcze kiedy ja przejde na takie rzadkie karmienia...

7. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

Dzieckow wieku 6 miesięcy powinno przesypiać nocke. Moja córka tylko przez pierwsyz miesiąc miałą jedną pobudkę na jedzenia a później juz nie, a gdy się budziła dostawała wody. Ja ogólnie jestem za tym aby w nocy nie karmić.. poza noworodkami.

8. Joanna_32

Joanna_32 Zaangażowana w BB

No cóż, a ja jestem za tym, żeby dziecko dostawało cycka na żądanie - nawet w nocy. Zwłaszcza wtedy, kiedy herbatka, woda czy coś innego w butelce jej ewiedentnie nie smakuje w nocy. Wogóle nie pije z butli tylko z kubeczka a smoka nteż nie chce. Więc dostaje cycka :)

Satrsza też dostawała na żadanie dopóki nie skończyła 1,5 roku i sama nie chciała go ciągnąć.

Pozdrawiam ciepło

9. minozka

minozka Fanka BB :)

Ja równiez uważam, że jeśli dziecko potrzebuje w nocy pociągnąć cyca, to trzeba je podać. Hania w nocy jest karmiona conajmniej dwa razy (czasem tylko marudzi aby się przytulic)

10. reklama
  11. marianeczka

marianeczka persona non grata

a ja ostatnio czytalam, ze dzieciak nie powienien jesc w nocy po ukonczeniu 6 miesiaca. ze wzgledu na wlasne dobro. jesli nie bedzie sie wybudzac w nocy, bedzie lepiej sypiac, nauczy sie panowac nad snem, bedzie sie lepiej rozwijac, etc. my wiec dzialalismy dosc zdecydowanie - koniec ze smokiem i mlekiem w nocy. skutki byly bardzo szybkie. zamist budzic sie 5-6 razy tytus zaczal budzic sie raz, a czasem wcale (nauka trwala tydzien). polecam

12. minozka

minozka Fanka BB :)

chyba nie potrafiłabym tak rygorystycznie. POza tym mnie sie zdarza wstać w nocy i coś schrupać więc dlaczego dziecku miałabym odmawiać?

Poleć forum