reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne karmienie

E

ewelinka91

Gość
witam, jak długo wasze pociechy jadły w nocy ?? :) moja córcia gdy była na piersi jadła co 2 godziny, potem co 3 a teraz gdy jest na bebilonie pepti je o 6, 10, 14, 18, 22 i niestety też o 2 :p z tym że w nocy zjada całą butle mleka 120 ml, a rano bardzo malutko :crazy: mam wrażenie, że nie potrzebuje już tego novnego karmienia, ale ona nadal się budzi i żąda butelki :-p co radzicie ? czy ktos był w podobnej sytuacji ?? jeśli był juz taki temat prosze mnie przekierować :)
 
reklama
Kobieto ona ma dopiero 5 miesięcy wiekszosc dzieci w tym wieku i duzo starszych je w nocy i to czasami wiecej niz raz. A jesli tak Cie to męczy zagęść jej ostanie karmienie to moze przespi dłuzej...
Jakby nie była głodna to by całej butli nie wypijała..
 
moje dzieci jadly w nocy do 2 roku - obydwoje:eek: do roku to 2 butle na noc musialy byc nie tylko jedna wiec i tak powinans sie cieszyc.. wiem ze sa dzieci ktore w wieku powiedzmy 4 mcy przesypiaja noce bez karmienia ale moje takie nie byly...
 
a najlepiej żeby dziecko spało całą noc, jadło w dogodnych porach, nie płakało, bawiło się samo żeby mama miała czas, w dzień przesypiało długie drzemki..ful wypas. Nie ma "letko";-) Skąd wrażenie, że nie potrzebuje karmienia. Jak nie bedzie potrzebować to przestanie się budzic na karmienie.
 
Moja corcia jadla w nocy do 4 miesiaca,potem samoczynnie przestala budzic sie w nocy na jedzonko.Idzie spac o 21 i do 6-7 rano przesypia.
 
U nas do dziś zdarzają się (i to całkiem często) pobudki na mleko w nocy.A córeczka jest już na tyle duża,że świetnie potrafi dać do zrozumienia,o co jej chodzi.Jak chce mleka,ma być mleko i koniec,żaden smoczek ani soczek nie pomoże:-p.
No,niestety,ciężko dzieciom wytłumaczyć,co "powinny":-D
 
Moja po skończeniu 4tego miesiąca nie budziła się na jedzenie, wieczorem dostawała łychą gęstą kachę i starczało jej do rana :tak: moja wtedy była na Nutramigenie takie samo bezwartościowe świństwo co pepti ;-)
 
Ewelinka Jedne dzieci sie budzą inne nie. Jak się budzi i chce jeść niech je. Jedna butelka w nocy to tak jak piszą żaden dramat. Tylko sie cieszyć z tak małej ilości pobudek. Mój nie je od 5 miesiąca w nocy za to budził sie i tak z 10 razy. Teraz na szczęście już tylko dwa. Pokutuje mit, że nocne pobudki związane są z karmieniem tymczasem życie pokazuje, że nie mają one nic z tym wspólnego. Tu o rozwój mózgu chodzi nie o kaszką ;-)
 
Moja Maja w niedziele skonczy 4 miesiace, jak miala 3 potrafila soac od 21-22 do 4-5 rano, niedawno zaczelm klas ja wczesniej, po kapieli 19-20 i czasem budzi sie o 1 czasem o 3ciej, a dzis spala do 5 rano, takze ja sie ciesze :)

Maja je Aptamil Pepti....mam pytanie do jednej z mam co wypowiedziala sie ze nutramigen czy bebilon pepti a u mnie aptamil pepti jest bezwartosciowym swinstwem, dlaczego?
moze nie pachnie jak inne mleczka..nasz aptamil pachnie jakby zmielona kukurydza :) ale nie jest ani gorzki ani kwasny (probowalam), no i raczej tez ma wszytskie potrzebne skladniki i witaminy dla rozwoju dziecka....
 
reklama
moje dzieci z tych śpiących w nocy. to trzeba przeczekać, w końcu przestanie sie budzic.
anitha są i takie 2 mieięczne co śpią od 22 do 6-7 rano:D
 
Do góry