reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

Bodzia to kup mu nakładke na sedes:tak: Może wtedy szybciej zatrybi;-) Aha ja Adrianka nauczyłam siusiu na stojaka, jakoś mu tak szybciej poszło. Z kupką były problemy i nauczył się dopiero na sedes z nakładką robic:-)
 
reklama
dzięki za uznanie dla mojej córy, jest tak dlatego że widzi brata i wtedy mówi "sisi", ja jej zdejmuje pampka, siada i nici z tego... Póki co ważne, że wie do czego służy nocnik, a umiejętność wołania za potrzebą to wyższa szkoła jazdy. Na początek to dobry znak, co mnie cieszy, bo z Wikusiem miałam straszne przejścia
Bara wielkie gratulacje, takie "przyłapanie" Oli na robieniu e..e tez nam się kiedyś dwa razy udało, część poszło w gacie, reszta do kibelka.

Bodzinka faktycznie spróbuj z tą nakładką, Wikuś do teraz z niej korzysta jak robi kupkę
 
brawo dla zuzi:tak:
ja mam w planie sebcie poduczyc tak na wakacje bo teraz to on nie bardzo kumaty w tych sprawach:sorry2:
a swoja droga to z karolka mala spryciula i konkretny facet co ma na nocnik robic woli od razu do konkretow przejsc brawo:tak:
 
Jestem pełna podziwu! My poczekamy do czerwca jak ja już będę miała wolne. Dla mojego m to za dużo: spacer, obiad, kupa na nocnik ;-) Razem zmierzymy się z tym wyzwaniem, chociaż czasem próbuję zapolować ;-), to jeszcze bez sukcesu :-D.
 
dziewczyny świetnie!!!gratulasy dla pociech...to nie lada wyczyn...my raczej czekamy do późnej wiosny/wczesnego lata...
 
No ja sobie ostatnio zapolowałam. Madzia zrobiła ślicznie kupkę na nocnik, ja cała szczęśliwa brawo jej zrobiłam, pochwaliłam i poszłam wypróżnic nocnik. Przychodzi za mną mała i mówi "Kupa, tam!" Ja patrzę a drugą kupkę Madzia zrobiłą na dywan:dry:
 
No ja sobie ostatnio zapolowałam. Madzia zrobiła ślicznie kupkę na nocnik, ja cała szczęśliwa brawo jej zrobiłam, pochwaliłam i poszłam wypróżnic nocnik. Przychodzi za mną mała i mówi "Kupa, tam!" Ja patrzę a drugą kupkę Madzia zrobiłą na dywan:dry:
hahahahaha.....no to dobre:-D:-D:-D:laugh2:
 
reklama
Do góry