reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe zmagania

Maxin ta foczka była kupiona w zwykłym sklepie z artykułami dziecięcymi. Kosztowała całe 11 zł- to zwykły nocniczek:tak:

No fajnie by było jakby zakumała, ale trochę mi się wierzyć nie chce , że dzieci juz mogą rozumieć.
 
reklama
moj tez byl tani,ale nie przypadl jej do gustu,a tak focza wydaje mi sie,ze by ja skusila

a rozumia one bardzo duzo,moja to mnie zadziwia czasami,raz jej cos pokaze i zaraz sam probuje
 
cieszyl bym sie jak by do konca lata nauczyla sie chodzi bez,oczywiscie to tylko teza,co z tego wyjdzien niewiem,musze do pracy kupic nocnik bo w sumie teraz wiecej czasu jestesmy w niej w w domu
 
u nas to są faktycznie nocnikowe "ZMAGANIA" siedziec siedzi, ale nic poza tym.Sadzam ją bardziej po to zeby się przyzwyczaiła do przedmiotu niż załatwiła potrzeby, bo chyba jeszcze długo bedzie walic w pieluchę-nie łapie na razie o co biega, a poza tym mam wrażenie, że nie specjalnie wygodnie jej się siedzi na tym nocniczku, który ma, może faktycznie poszukam jakiejś foczki;-).
 
My dziś kupiliśmy nocnik, ale Kubeł zamiast pupci wkłada tam nóżki, więc narazie będziemy tylko udawać, że coś tam robimy :eek::eek::eek:
 
Słuchajcie to jednak nie przypadek. Pola systematycznie co jakiś czas woła sisi- i robi siku na nocnik. ]
Zawsze jak wstaje rano od razu woła sisi- siada i robi kupę i siusiu i za jakąś godzinkę znowu to samo. Potem w ciągu dnia tylko siku, bo kupek więcej już nie robi. Na przykład dzisiaj nosi jedną pieluchę od rana, bo ani razu się nie zsiusiała w pieluszkę!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Bardzo się cieszę, że tak szybko zakumała o co chodzi!!!
 
Moja corcia ma dwa latka i trzy miesiace i od okol 1 miesiaca siusia do nocniczka.To bylo z dnia na dzien,kupilismy nocniczek i malej tak sie spodobalo ze nauczyla sie bardzo szybko.Zakladam pieluszke tylko na noc.Jestem dumna z mojego sloneczka ze tak szybciutko opanowala nauke siusiania.Przez pierwszy dzien naukii pytalam co chwilke czy nie chce siku,a po dwuch,trzech dniach zaczela siadac sama,a co najzabawniejsze juz chce siedac na kibelek:-)
bajka_003.jpg
 
reklama
Do góry