reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidełko dla niesiedzącego dziecka

jagodam77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2020
Postów
901
Miasto
Stargard
Zacznę od tego że nie mam cierpliwości więc chusty odpadają. Córeczka ma prawie 4 miesiące, chciałabym kupić nosidełko na razie na krótkie dystanse potem na dłuższe. Czytałam szukałam i wpadły mi w oko 4 pozycje. Mianowicie Fidella fusion, Luna dream grow up, lenny lamb lenny upgrade i babybjorn one. Chciałabym poznać opinie mam które testowały owe nosidełka lub może inne propozycje. :)
 
reklama
Mimo to, że na niektórych nosidełkach jest napisane, że mogą być używane od urodzenia, to nosidełka są dla dzieci, które już samodzielnie siedzą
 
Zacznę od tego że nie mam cierpliwości więc chusty odpadają. Córeczka ma prawie 4 miesiące, chciałabym kupić nosidełko na razie na krótkie dystanse potem na dłuższe. Czytałam szukałam i wpadły mi w oko 4 pozycje. Mianowicie Fidella fusion, Luna dream grow up, lenny lamb lenny upgrade i babybjorn one. Chciałabym poznać opinie mam które testowały owe nosidełka lub może inne propozycje. :)
Rzuc okiem tutaj, to jedne z niewielu, ktore mozna rozwazac dla niesiedzacego malucha

 
Widziałam coś takiego jak zapinana chusta w pasie z chicco, wyglada nawet fajnie. Widać, ze jest prostsza w użyciu niż klasyczna chusta.
Ja się nad nią zastanawiam
 
reklama
Do góry