• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nowa

Hej dziewczyny, jestem w ciąży w 8 tyg i jestem młoda a mianowicie 19 lat. Trochę się stresuje tym wszystkim. Utrzymuje w tajemnicy tą informacje przed rodzicami, bo sie boje ich reakcji… Nie wiem jak do tego podejśc a czas mi ucieka… czy pomoże ktoś jak zacząć chociaż rozmowę
 
reklama
Po prostu powiedz, że chcesz z nimi porozmawiać i musisz stawić temu czoła. Chyba nie ma złotej rady, co powiedzieć żeby nie byli źli, już musztarda po obiedzie.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry