reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe forum co i jak ?

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
34 809
Witam,
Zauważyłam że w wątku zmiany dziewczyny dużo pytają jak zrobić to czy tamto na nowym forum, pomyślałam że jak już ktoś do czegoś doszedł albo ma pytanie jak coś zrobić to można by pisac tutaj i nie zaśmiecać problemami głowy administratorom.

Z nowości zauważonych przeze mnie:
jak się w panelu użytkownika wpisze w listę przyjaciół nicki znajomych osób to potem na dole strony głownej w osobach aktualnie na forum przy tych osobach są plusiki :-) .
 
reklama
u góry w menu jest kalendarz, jak się w panelu użytkownika, w profilu poda swoją datę urodzin i zaznaczy żeby pokazywało innym użytkonikom to w kalendarzu pojawi się odpowiedni wpis
 
Twoje wątki Jeśli chcesz mieć dostęp do watków, w których bierzesz udział, wejdź do Panelu użytkownika (lewa strona menu na górze). Nowe rozszerzenie już działa. To była Wasza najczęstsza uwaga.


W szybkim menu w edycji opcji na dole znajdziesz Domyślny tryb powiadamiania o postach. Jeżeli założysz wątek na forum albo napiszesz post w wątku innego użytkownika możesz automatycznie dodać go do listy śledzonych wątków.


Równiez w edycji opcji możesz ustawić w Interfejsie edytora postów tryb zaawansowany. Dzięki temu pojawi się wiecej emotikonów itp
 
kopiowanie postu (dzięki e-mamie) :
trzeba wybrać ctrl +a (zanaczenie tekstu, zaznaczenie myszką nie daje pożądanego efektu !!!)
ctrl+c (kopiuj)
ctrl+v (wklej)
 
Podpis pod awatarkiem mozesz sama sobie zmienic.
Wystarczy wejsc w Edytuj Profil-Informacje opcjonalne:
Zresetowac aktualny status(odznaczyc ptaszka;-) )
I wpisac wlasny status uzytkownika.
Jak widac u Mnie mam status :Mama wrzesniowa 2005:-)
 
Wystarczy wejsc w Edytuj Profil-Informacje opcjonalne:
Zresetowac aktualny status(odznaczyc ptaszka;-) )

A gdzie jest ten ptaszek do odznaczenia? :confused:

U mnie jest tylko data urodzenia do wypełnienia, potem www, i różne komunikatory...
 
Kasiu_z a co masz powyzej tego?
Bo ja mam Wlasny status uzytkownika. I tam wlasnie moge sobie zmieniac status.
Ty tez powinnas to miec, a jak nie to pewnie musisz troszke poczekac,az wszystko sie unormuje;-)
 
a, to wszystko tłumaczy, u mnie tego statusu nie ma :) to wtedy czekam aż się pojawi :) (może trzeba więcej pisac postów?) dzieki za odpowiedź
 
reklama
Karlam1 wiesz to jest mysl. Moze faktycznie za krotko babymujecie;-) bo entuzjastki z naszego dzialu tez nie maja tej opcji.
No to zostalo wam tylko pisac,pisac, pisac;-);-):-)
 
Do góry