reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe forum co i jak ?

reklama
Karlam1 wiesz to jest mysl. Moze faktycznie za krotko babymujecie;-) bo entuzjastki z naszego dzialu tez nie maja tej opcji.
No to zostalo wam tylko pisac,pisac, pisac;-);-):-)

no niestety nie zalezy to od ilosci postow - spojrzcie ile ja ich mam a nie moge sobie wpisac wlasnego statusu niestety :-(

powiedzcie czy wam dziala opcja :pokaz pierwszy nieprzeczytany: :confused:
bo mnie owszem probuje przekierowac do postu, ktorego nie czytalam jako pierwszego, ale faktycznie nim on nie jest... z reguly musze sie cofac o strone czasem dwie, zeby znalezc ten post do ktorego ostatnio czytalam dany watek:baffled:
 
dziala, ale nie tak jak bysmy sobie tego zyczyly... ;-)

jesli wejdziesz na forum i z niego wyjdziesz nie czytajac danego watku, to jesli wejdziesz drugi raz wg tej opcji wyswietli Ci tylko te posty, krore przybyly od momentu wyjscia ze strony, a nie te, ktorych faktycznie nie czytalas... po prostu wychodzac z forum ono Ci jakby automatycznie zaznacza wszytkie watki jako przeczytane i nowe traktuje od tej chwili...

....hmmm... skomplikowane to troche do opisania... ;-)
 
zdurnialam do reszty albo co.. jak zmienic zdjecie w podpisie? chodzi mi o to pod suwaczkiem.. kombinuje jak kon pod gore, zostaje to samo ciagle!! help!!
 
naju a w panelu użytkownika, edytuj podpis, zdjęcie w podpisie nie działa ???
Ja nie mam zdjęcia ale tam bym wstawiała, tylko chyba najpierw musisz to stare usunąć z podpisu.
 
reklama
ha, ale jak tego dokonac? ani usunac, ani wkleic nowego.. niby cos robie, a efekt zaden! widocznie cos robie zle...
 
Do góry