reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe forum co i jak ?

ewa-krystyna, jak już masz skopiowany ten link z lilypie (kopiowac można skrótem ctrl C ), to stań w tym miejscu edytuj podpis i poprostu wciśnij ctrl V (sktót polecenia wklej, jesli nie pokazuje ci sie ta opcja wklej pod prawym klawiszem myszy).

ja mam edytor WYSIWYG i wszystko działa
 
reklama
J@god@ i EMS82,
dzieki za pomoc. wreszcie udalo mi sie wkleic ten suwaczek.... dopiero weszlo po uzyciu ctrl V klawisza....
dzieki,dzieki....
pa
 
a ja mam pytanko jak sie wkleja te załaczniki i miniaturki załączników?
No i drugie pytanko co z linkami? Jak wkleić link żeby można było na niego normalnie kliknąc czytając danego posta?
 
załączniki w zaawansowanym edytorze jest ikonka spinacza która przez moment mi działała (kilka dni temu) a teraz nie chce, może trzeba to adminowi zgłosić :confused:, a ta miniaturka z tego co pamiętam to się automatycznie zrobiła.
 
załącznik automatycznie wstawia miniaturkę. a załącznik dodajesz nizej pod pisaną wiadomością w Dodatkowch opcjach -> Zarzadzaj załącznikami->wyślij.

link zeby był widoczny normalnie:
trzeba odzaczyc tez w dodatkowch opcjach Automatically retrieve titles from external links
 
Coś nowego dla tego forum:
w Panelu użytkownika w różne (kolumna z prawej strony) w
przyjaciele/lista ignorowanych można sobie ustawić listę przyjaciół (trzeba poprawnie wpisać nicki),
można też klikając na nick wybranej osoby zaznaczyć dodaj do przyjaciół
jak to już sie zrobi to potem np. rozwijając :
szybkie menu na samym dole mamy kto jest online
lub patrząc na stronie głównej forum na sam dół przy przyjaciołach będziemy mieli krzyżyki,
można też w Panelu użytkownika, edycja opcji ustawić że prywatne wiadomości będą przesyłane tylko od znajomych (znaczy od osób na liście) inni nie będą mogli tego robić,
na razie innych korzyści z posiadania takiej listy nie zauważyłam
 
A czy można zmienić jakoś przy załączaniu plików z komputera miniaturki na pełnowymiarowe obrazki? Czy to czy pojawia się miniaturka przy załączaniu plików z komputera od czegoś zależy (załączałam pliki większe i mniejsze, ale w sumie zawsze się zmieniały w te paskudne miniaturki)? :confused:

Od czego zależy miniaturyzacja? Bo niektórym przy załączaniu ze stron www robią się miniaturki, a niektórym nie robią, wyświetla się całe zdjęcie?:confused:
 
To chyba zalezy czy wstawiasz zdjecie jako załacznik czy z portalu takiego jak imageshack. W tym drugim przypadku dajesz w poscie tylko adres do obrazka miedzy tagami
 
reklama
Możecie mi pomóc???
Zrobiłam "byka" w pytaniu do ankiety i nie wiem jak mogę go poprawić, oczywiście się pospieszyłam....
Czy w jakiś sposób można edytować ankietę lub pytanie ankiety i poprawić swój błąd????
 
Do góry