reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nowe osiągnięcia naszych Pociech

Iwonia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny kochane podzielcie się z innymi tym co nowego zrobiły ostatnio wasz Maluchy.
Jakaś Ania nauczyła się mówić trudne słowo, jakiś Bartuś umie już wspiąć się na krzesło, jakaś Natalka sama otwiera drzwi.
Napiszcie o tym pochwalcie się ...

reklama

Iwonia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jako że przyszedł mi do głowy ten miły temat napiszę pierwsza.

Moja Dzidzia właśnie miała drugie urodzinki i po paru dniach zaczęła korzystać z nocniczka i jestem z niej taka dumna.
Już nie robi do pieluszki, za każdym razem jak jednak jej zakładam (zakupy) to potem ściągam suchą.Tak z dnia na dzień zaczęła mówić że chce SI i domaga się żeby ją posadzić , jestem Dumna i tyle... :p :D :p

alusia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moja córcia, we wrześniu skończyła 2 latka. I właśnie od 2 tygodni rozgadała się. Powtarza po mnie wszystko. I sama też ślicznie składa zdania. Moja mała gadułka :D

Iwonia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiesz Alusiu moja Madzia też mówi coraz więcej , jeszcze większość po swojemu ale już próbuje "normalne" słowa .

alusia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No tak... Ola też tak długo mówiła po swojemu. Teraz bardzo dużo słówek mówi wyraźnie ale oczywiście nie wszystko.

Ola już wyraźnie mówi swoje imie np. A do tego jak mówi słowa z literką "k" np. kotek to bardzo wyraźnie akcentuje tą literkę. Piszę o tym, bo mój średni synek długo zamiast "k" mówił "t".

minozka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja Emilka 9 dni temu skończyła dwa latka, już od jakiś 2 m-cy "papuguje" po nas słowa ale... wczoraj wprawiła mnie w zdumienie... sama z siebie powiedziała PRZEPRASZAM..a ja stałam z rozdziawioną buzia :oops:

Iwonia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

A Madzia dwa dni temu definitywnie pożegnała się z pieluchami!!!

AgaR.

Rozwiązania
0
Mój synek Dorian ma 21 miesięcy i mówi już od jakiegoś czasu pełnymi zdaniami :) Jestem zdziwiona :D :shock: bo wszyscy mówili,że jeszcze sobie poczekam,ponoć chłopcy zaczynają mówić durzo póżniej od dziewczynek :wink:

reklama

blaszako

Rozwiązania
0
A moja Kasia wlasnie zaczeła mówić od jakiegoś tygodnia "dzikuje" fajnie to brzmi :) co kolwiek jej nie podam to tak mówi :)

Hm mam nadzieje że i siku zacznie robić tam gdzie trzeba a nie w pieluszki lub gacie :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry