reklama

Nowe osiągnięcia naszych Pociech

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Iwonia, 18 Listopad 2004.

1. Iwonia

Iwonia Zaciekawiona BB

Dziewczyny kochane podzielcie się z innymi tym co nowego zrobiły ostatnio wasz Maluchy.
    Jakaś Ania nauczyła się mówić trudne słowo, jakiś Bartuś umie już wspiąć się na krzesło, jakaś Natalka sama otwiera drzwi.
    Napiszcie o tym pochwalcie się ...

2. Iwonia

Iwonia Zaciekawiona BB

Jako że przyszedł mi do głowy ten miły temat napiszę pierwsza.

Moja Dzidzia właśnie miała drugie urodzinki i po paru dniach zaczęła korzystać z nocniczka i jestem z niej taka dumna.
    Już nie robi do pieluszki, za każdym razem jak jednak jej zakładam (zakupy) to potem ściągam suchą.Tak z dnia na dzień zaczęła mówić że chce SI i domaga się żeby ją posadzić , jestem Dumna i tyle... :p :D :p

3. reklama
  4. alusia

alusia Zaciekawiona BB

Moja córcia, we wrześniu skończyła 2 latka. I właśnie od 2 tygodni rozgadała się. Powtarza po mnie wszystko. I sama też ślicznie składa zdania. Moja mała gadułka :D

5. Iwonia

Iwonia Zaciekawiona BB

Wiesz Alusiu moja Madzia też mówi coraz więcej , jeszcze większość po swojemu ale już próbuje "normalne" słowa .

6. alusia

alusia Zaciekawiona BB

No tak... Ola też tak długo mówiła po swojemu. Teraz bardzo dużo słówek mówi wyraźnie ale oczywiście nie wszystko.

Ola już wyraźnie mówi swoje imie np. A do tego jak mówi słowa z literką "k" np. kotek to bardzo wyraźnie akcentuje tą literkę. Piszę o tym, bo mój średni synek długo zamiast "k" mówił "t".

7. minozka

minozka Fanka BB :)

Moja Emilka 9 dni temu skończyła dwa latka, już od jakiś 2 m-cy "papuguje" po nas słowa ale... wczoraj wprawiła mnie w zdumienie... sama z siebie powiedziała PRZEPRASZAM..a ja stałam z rozdziawioną buzia :oops:

8. minozka

minozka Fanka BB :)

A! i nauczyła sie pluć wodę! :lol:

9. Iwonia

Iwonia Zaciekawiona BB

A Madzia dwa dni temu definitywnie pożegnała się z pieluchami!!!

10. reklama
  11. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Mój synek Dorian ma 21 miesięcy i mówi już od jakiegoś czasu pełnymi zdaniami :) Jestem zdziwiona :D :shock: bo wszyscy mówili,że jeszcze sobie poczekam,ponoć chłopcy zaczynają mówić durzo póżniej od dziewczynek :wink:

12. blaszako

blaszako Fanka BB :)

A moja Kasia wlasnie zaczeła mówić od jakiegoś tygodnia "dzikuje" fajnie to brzmi :) co kolwiek jej nie podam to tak mówi :)

Hm mam nadzieje że i siku zacznie robić tam gdzie trzeba a nie w pieluszki lub gacie :)

Poleć forum