reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowe osiągnięcia naszych Pociech

Iwonia

Zaciekawiona BB
Dziewczyny kochane podzielcie się z innymi tym co nowego zrobiły ostatnio wasz Maluchy.
Jakaś Ania nauczyła się mówić trudne słowo, jakiś Bartuś umie już wspiąć się na krzesło, jakaś Natalka sama otwiera drzwi.
Napiszcie o tym pochwalcie się ...

reklama

Iwonia

Zaciekawiona BB
Jako że przyszedł mi do głowy ten miły temat napiszę pierwsza.

Moja Dzidzia właśnie miała drugie urodzinki i po paru dniach zaczęła korzystać z nocniczka i jestem z niej taka dumna.
Już nie robi do pieluszki, za każdym razem jak jednak jej zakładam (zakupy) to potem ściągam suchą.Tak z dnia na dzień zaczęła mówić że chce SI i domaga się żeby ją posadzić , jestem Dumna i tyle... :p :D :p

alusia

Początkująca w BB
Moja córcia, we wrześniu skończyła 2 latka. I właśnie od 2 tygodni rozgadała się. Powtarza po mnie wszystko. I sama też ślicznie składa zdania. Moja mała gadułka :D

Iwonia

Zaciekawiona BB
Wiesz Alusiu moja Madzia też mówi coraz więcej , jeszcze większość po swojemu ale już próbuje "normalne" słowa .

alusia

Początkująca w BB
No tak... Ola też tak długo mówiła po swojemu. Teraz bardzo dużo słówek mówi wyraźnie ale oczywiście nie wszystko.

Ola już wyraźnie mówi swoje imie np. A do tego jak mówi słowa z literką "k" np. kotek to bardzo wyraźnie akcentuje tą literkę. Piszę o tym, bo mój średni synek długo zamiast "k" mówił "t".

minozka

Fanka BB :)
Moja Emilka 9 dni temu skończyła dwa latka, już od jakiś 2 m-cy "papuguje" po nas słowa ale... wczoraj wprawiła mnie w zdumienie... sama z siebie powiedziała PRZEPRASZAM..a ja stałam z rozdziawioną buzia :oops:

AgaR.

Mój synek Dorian ma 21 miesięcy i mówi już od jakiegoś czasu pełnymi zdaniami :) Jestem zdziwiona :D :shock: bo wszyscy mówili,że jeszcze sobie poczekam,ponoć chłopcy zaczynają mówić durzo póżniej od dziewczynek :wink:

reklama

blaszako

A moja Kasia wlasnie zaczeła mówić od jakiegoś tygodnia "dzikuje" fajnie to brzmi :) co kolwiek jej nie podam to tak mówi :)

Hm mam nadzieje że i siku zacznie robić tam gdzie trzeba a nie w pieluszki lub gacie :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Nowe mamusie wrześniowe 2020 Nowe wrześniówki 2020 r. 1121
N Podejrzenie nietolerancji laktozy, nowe mleko, zaparcia Potrzebuję porady 3
KasiaKar Ankieta - nowe dziewczyny Stycznióweczki 2021 13
aniaslu Nowe majóweczki 2020 Nowy maj 2020 13260
xBUMx Październik 2017 - nowe mamy Dzieci urodzone w październiku 2017 66
Kate.0oo Nowe nadzieje! - starania 2017/2018 Staramy się 4
A Szukam mam z Poznania nowe miasto ! Poznań 3
Dusia1506 Kiedy wprowadzić nowe jedzonko ? Żywienie 8
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
M Agresja - nowe tabu. Warsztaty dla rodziców Warszawa 1
Sernik_ Nowe becikowe 2016 Potrzebuję porady 15
ewusia34 Nowe przedszkole z grupą żłobkową NASZE SZKRABY Białystok 1
pamelcia100 NOWE UBRANKA firmy Blue Seven ATRAKCYJNE CENY!! Zapraszam Ogłoszenia - Warszawa 0
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
G Gotowe wypełnialne druki o nowe urlopy macierzyński, rodzicielski i ojcowski Możesz pomóc...zobacz 0
B Nowe avatary w panelu użytkownika :-) Przyszłe mamy 0
K Nowe przedszkole dla dzieci z autyzmem Bydgoszcz Ogłoszenia tylko tutaj 0
Felidae pomysł na NOWE ZASADY RWKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI Przedszkola 11
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
Merlin_ Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-) Archiwum wrzesień 2012 2090
EmilaiKarol Nowe kolory navingtonów Plotki wózkowo - koleżeńskie 5
B nowe sztruksy h&m r. 86 za 29 zł Ogłoszenia - Wrocław 1
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
nowe_zycie_wloclawek WŁOCŁAWEK - Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" Mamy z różnych miejscowości 1
M Nowe miejsce w sieci dla rodziców i ich pociech Ogłoszenia - Warszawa 0
P Nowe przedszkole w Warszawie dla dzieci z autyzmem!!! Ogłoszenia tylko tutaj 0
E Nowe przedszkole Malowany Konik w Kraków - Mydlniki Ogłoszenia tylko tutaj 0
L powrót po macierzyńskim na nowe stanowisko Porady prawnika 1
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
Magdzik20 Nowe produkty dla 3 miesięcznego szkraba?? Jedzeniowe ABC 6
anne Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć Dzieci urodzone w lutym 2010 196
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
kaskax25 Nowe umiejętności naszych dzieci dzieci urodzone w sierpniu' 09 762
B Nowe centrum zabaw dla dzieci bajlandia Przedszkolaki 0
R Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu Dzieci urodzone w styczniu 2009 2478
sandra1982 Witamy "nowe" sierpniowe mamy 2006 :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 10
A Nowe smaki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2008 374
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
aniam141 Wprowadzamy nowe jedzonko:):) Dzieci urodzone we wrześniu 2008 580
Mamusia Blaneczki Kiedy jest najlepszy czas na nowe lozeczko ??? Roczniaki i dwulatki 2
xTosia Stare i nowe znajome mamuśki :) Mamuśki z Kaffe 8669
Kluliczek Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2009 203
anineczka Nowe umiejętności a gorączka? Zdrowie 5
Pati26 ***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów*** Dzieci urodzone w listopadzie 2007 1107
bedyta nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...." Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 95
czarownica Jakie nowe jedzonko zaszkodzilo!! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1
M kilka słów o nas - WITAMY NOWE WRZESNIóWECZKI Dzieci urodzone we wrześniu 2005 23
martap22 Wprowadzamy nowe pokarmy Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1881
agnes.kol WPROWADZAMY NOWE POKARMY Dzieci urodzone w grudniu 2005 2482
emih "Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech Dzieci urodzone w listopadzie 2005 758