reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowimoderatorzy - sonda

Kogo widzimy w roli nowych moderatorów?


  • Wszystkich głosujących
    23
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ah... to teraz mnie sie dostanie ...

Ja proponuje osobe, która czesto udziela sie na forum, a ta osoba jest: MARTOLINKA

Ja tez jestem za Martolinką :)))
nie wiem czy mam prawo mieć swój typ :p ale potwierdzam :p

Koteczki bardzo dziękuję za "nominację", ale ja wolę pozostać na forum dla przyjemności i nie mieć poza tym żadnych obowiązków :)


p.s. Kasiula z całą sympatią , ale chyba powinnaś nam powiedzieć co się stało i dlaczego rezygnujesz? Najpierw jesteś z nami 24 h a potem nagle znikasz. Ktoś Cie uraził?

obowiazków nie ma duzo ale trzeba osobe co sie udziala dosc czesto nawet jak zniknie na 3 dni nic sie nie stanie .... nikt mnie nie urazil ...


Właśnie też zauważyłam ,że Kasi nie ma ale na fb to ciągle widze jak się udziela w sensie konkursów ;-).

Zróby tą ankiete i będziemy głosować :)

:zawstydzony:

Jak dla mnie to obojętne, kto zostanie, byle by tej osobie pasowało.

Może ktoś ma jakiś kontak z Kasiulą, co tam u niej się dzieje???
dzieki za troske :*
hheheh to mi się udalo
ale przynajmniej zajrzałyscie



no myslę, ze czas na zmiany

słuchajcie robota nie jet trudna i teraz jjak jest nas mało to nie ma jej wiele, ale trzeba czytać wszystko więc jedna osoba raczej nie ogarnie. Glownie łaczy sie posty jak ktos pisze co kilka minut, czasem watki jak się namnażają, a tak na co dzien to jest katalogowanie na smakach, przepisach dla dzieci. Dodawanie zdjęć i opisów na maluchach no i waga i wzrost w miarę na bieżąco. Czasem cos trzeba skasować i raportować jak podejrzane i tyle
zgadzam sie ze obowiazków mało ....

a ty coooooooooooooooo czemu rezygnujesz ???? zwariowalas????? tyle czasu sama dawalas rade i uciekasz ????

NIE ZGADZAM SIE !!!


Kochane .... a wiec .... :(
wiem ze zniknełam od was choc czytam/czytalam na bierząco ... i od tyg. nie zajrzałam wcale .... pochłonał mnei FaceBook .... zreszta katrenki i klaudzia tez tam siedza ciagle :p nie tyle co FB ale konkursy <zarazila mnie moja siostra> .... a w miare wygrywania apetyt rośnie .... mam nadzieje ze mnie "ktos" zrozumie :( przepraszam ... nawet z kilolkiem nie gadalam dawno ... i juz mialam pisac jakis czas temu zebyscie znalazły moderatora nowego zamiast mnie ... i proponuje zeby to byla osoba która "jest" na codzien na forum nie mowie ze MUSI siedziecc ... ale zeby byla .... i w miare "neutralna"
nie wiem co jeszcze napisac ... głupio mi :|
 
reklama
Kasiula masz do tego prawo i w sumie nie musisz sie tłumaczyc :) tylko chodzi o to , ze poniekad wirtualnie sie przywiazujemy i jak tak nagle Cie nie ma to troche smutno :(
zdaje sobie sprawe ze kiedys watek umrze smiercia naturalna ,tym bardziej ciesza mnie znajomosci ktore tu zawarłam i jeszcze zamierzam zawrzec :)
 
Ja zgaszam IzeBK na moda! Doświadczona matka trojga i może nie udziela się na forum codziennie, ale to będzie tyko jej atut i sposób na bezstronność :))))))
 
Ja się nie wypowiadam.... za mało mnie tu jeszcze to po pierwsze, a po drugie to niestety w pracy zaczęli nam ograniczenia stron i więcej nie mam netu niż mam, bo ciągle coś przestawiają...
 
reklama
:) rzadko? myslę ze częsciej niż nam się wydaje :)
zawsze jak cos się dzieje, zabierze głos ;p tak jak nasza Passi :)

Dla mnie jest to obojętne kto będzie modem, byleby ktos chciał się tym zająć. Nie mam zamiaru nikogo negować itd. To tylko niepotrzebnie wywoła jakies anse :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry