reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowimoderatorzy - sonda

Kogo widzimy w roli nowych moderatorów?


  • Wszystkich głosujących
    23
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pass oczywiście , że nie ma takiego obowiążku , ale moderator powinien być na bieżąco choćby z czysto technicznego punktu widzenia.
 
Kilolku mnie tam nie umieszczaj proszę :) nie chcę moderować :)

Klaudzia piszesz , ze tesknisz za dawnym forum ja tez.. ale wiesz sama byąłs jego czescia jak i kilka innych dziewczat ktore juz nie pisza :) a szkoda :)

Tesknie za dawnym forum na ktore wchodzilam z przyjemnoscia zeby popisac z kazdym o wszystkim, a nie pobawic sie w klotnie przedszkolne, ktore mialy miejsce bardzo czesto, a zeby przejzec 1 temat to musialam najpierw pol godziny czytac sprzeczki wywiazane niewiadomo z czego.
Zreszta nie wazne, bez powodu dziewczyny nie znikly z forum ;-)

Iza i Passi wiedzialam ze w waznym momencie sie zjawicie :-)
 
Szczerze - naprawdę rzadko tu zaglądam, mam tylko taki "narząd" który mnie informuje jak ktoś używa słowa "pass" :) stad wiem kiedy się mnie wywołuje do tablicy. Nie mam czasu na forum, po prostu. Nic więcej się za tym nie kryje. Nawet nie udzielam się na "tajnym i zaklętym". Za dużo na głowie. A co do Kam - zdaje się że nie tylko ja miałam swoje zdanie na jej temat. Pozdrawiam Was serdecznie, gratuluję ponownie zafasolkowanym, życzę dalszej dobrej zabawy na BB :).
 
moim zdaniem skoro Ilona i mamaMarcel się zgodziły to sonda jest niepotrzebna , no chyba że inne zgłoszone dziewczyny chcą powalczyć ;)
a jeśli już to moim zdaniem 3-4 dni to max ,tydzień to trochę długo
 
ja mianowicie proponuje jednego moda, mysle ze nie ma tu jakis skomplikowanych dzialan, a i mozna uniknac niepotrzebnych zgrzytow czasem:)
 
no więc ja z dość dlugiego doświadczenia wiem, że jednej osobie byłoby za cięzko.
 
Porządziłam się po raz ostatni i założyłam sondę tygodniową, bo jest jednak wiele osób, które zaglądają do nas tylko sporadycznie a im tez musimy dać szansę. Jakos wytrzymacie ze mną ten tydzień.
Głosujemy na 2 wybrane osoby.
Glosują wyłącznie listopadówki, głosy osób spoza pod-forum nie będą brane pod uwagę
Wyniki ankiety oraz głosy są jawne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry