reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowimoderatorzy - sonda

Kogo widzimy w roli nowych moderatorów?


  • Wszystkich głosujących
    23
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Matko Passi to już wogóle zamieszała z Kamilą , zrobiła z niej nie wiadomo kogo i nie udzielała się ale jej sprawa mam to gdzieś ;-)


Dziewczyny jeśli Ilonka wyraziła chęc to po co szukać dalej i komuś narzucać propozycje moderowania?

ILONA na M O D E RA T O R A ! :-)
 
reklama
Więc na chwile obecna mamy:
martolinka
mama_i_marcel
anawawka
ilona212
dziunka
Aza777
IzaBK

jeśli któraś z tych osób zdecydowanie sobie nie życzy proszę o info.
Dalej czekam na propozycję

IzęBK na razie wpisuje ale myślę, ze jesli sie w najbliższym czasie nie pojawi nie możemy jej zaocznie w sondę wpisać.
 
.... pochłonał mnei FaceBook .... zreszta katrenki i klaudzia tez tam siedza ciagle :p

Ladnie to tak wrabiac kolezanki? LOL

Czesc dziewuszki, jako ze Kasiula mnie wydala to cosik napisze :p. Podczytuje Was codziennie raz mniej raz wiecej ale dalej pamietam :) Niestety ostatnio nie mam zbytniej ochoty na dzielenie sie wlasnym zyciem i emocjami, ale idzie ku dobremu mam nadzieje, wiec moze niedlugo znow do Was zawitam z dobrym humorkiem. Przykro tylko ze tyle osob zniklo i zostala garstka. Tesknie za dawnym forum jeszcze za czasow ciazy... Pozdrowionka dla Wszystkich aktywnych i tych co podczytuja :*

a jak ktos pragnie ze mna porozmawiac to na FB hahah :-):-D
 
Kilolku mnie tam nie umieszczaj proszę :) nie chcę moderować :)

Klaudzia piszesz , ze tesknisz za dawnym forum ja tez.. ale wiesz sama byąłs jego czescia jak i kilka innych dziewczat ktore juz nie pisza :) a szkoda :)
 
Kasiu ja Cię rozumiem;-)


Dziewczyny uważam że nie ma co gdybać, Ilonka świetnie się nadaje i Mama i Marcel moim zdaniem i Aza.

Ale jestem za Iloną (całkiem o niej ostatnio zapomniałam :zawstydzona/y:)

To co, robimy sondę?


p.s. Sądzę że Iza to wogóle propozycja z kosmosu, o ile Izę b.lubię, to na moda się nie nadaje bo jej tu po prostu nie ma.
Moderator powinien się udzielać, żeby w razie sporów wiedzieć o co chodzi i na bieżąco je rozstrzygać.
 
Kasiu ja Cię rozumiem;-)


Dziewczyny uważam że nie ma co gdybać, Ilonka świetnie się nadaje i Mama i Marcel moim zdaniem i Aza.

Ale jestem za Iloną (całkiem o niej ostatnio zapomniałam :zawstydzona/y:)

To co, robimy sondę?


p.s. Sądzę że Iza to wogóle propozycja z kosmosu, o ile Izę b.lubię, to na moda się nie nadaje bo jej tu po prostu nie ma.
Moderator powinien się udzielać, żeby w razie sporów wiedzieć o co chodzi i na bieżąco je rozstrzygać.

Ty niedobra kobieto!! O siostrze bliźniaczce odnalezionej w sieci zapominasz hahahahhahaha
 
Też się nacięłam na konkurs modowy - z ciekawością otwarłam, myśląc o modzie, a tu..niespodzianka:-)
Ja, jeśli mogę się wypowiedzieć, to jestem za Martolinką, Dziunką (obie nie chcą;-)), albo Aza, Anawawka lub Ilona.
I tyle:p
 
:rofl: oczywiście prosze mnie do żadnej sondy nie wpisywać. Uśmiałam się :-D
nefretete kochana - dzięki :cool2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry