reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

31 maja o godzinie 19.56 urodzil sie moj synek Karol :-) Wazyl 4180, mierzyl 56cm.
Porod przez cc (junior po 38 tygodniu jakims cudem ulozyl sie miednicowo-poprzecznie :szok:), od wczoraj jestemy w domku i sie organizujemy :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem tu nowa, ale tez się pochwalę - 19 maja (wiem, juz jakiś czas temu :-)) o godzinie 13.20 urodził się mój synek Kalikst :-D ważył 3130, chudzina, mierzył 54cm, poród naturalny, czyli wszystko ułożyło się pięknie! :)
PS choć muszę przyznać, że Kaluś ma jakąś nadproporcjonalnie dużą głowę w stosunku do reszty ciała :-D

Pozdrwiam wszystkie Majówkowe Mamy i ich pociechy! :-)
 
sms od luthien83 z 11:35 'my jeszcze w szpitalu. eryk ma zoltaczke i lezy pod lampami. najwczesniej wyjdziemy w srode :( ja juz mam dosc szpitala, rycze caly czas. pozdrawiam!'
 
sms od elizka21 z 07:23 'hej. chyba ostatni majowy chlopak przyszedl na swiat ;) dzis o 02:24 mikolaj pojawil sie po tej stronie brzuszka (w 41t1d wg om a w 40tc wg usg). 4070g. 57cm. 10/10pkt. sn. pozdrawiamy!'
 
witam po długiej nieobecności!
Chyba jednak moja "niespodzianka" urodziła sie ostatnia...podobnie jak syn elizki21, nasz urodził się 8 czerwca, tyle, że w godzinach popołudniowych, bo o 17.45... Błażej urodził sie siłami natury po ciężkim boju, waga 3,950kg i 60 cm... nieopisane przeżycie!!!
pozdrowienia dla wszystkich mam...szczególnie dla tych, które jeszcze wracaja do formy, po niedawnym porodzie!
 
ostatnio dziewczyny pytały o polgielke, a wiec urodziła 15.05.2010 o 00:16 Szymka 3730g ,cc, mam nadzieje ze sie pojawi i potwierdzi te dane :-)
 
Do góry