reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Zuzkus my nie planowaliśmy,u nas były dwie wpadki i mamy teraz dwóch wspaniałych!
Niunians udał się spacer?tu prawie cały czas padało
AgaS zamilkłaś
Sabina a Ciebie to często widzę na nk
Rano padał śnieg teraz też zimno ale pokręcona ta pogoda!
zmykam Kubuś wzywa
 
reklama
zuza mojej siostry mała też jest alergikiem i zaczęła od soboty kaszleć i okazało się że to alergiczne i mogło się nasilić też z powodu tej chmury pyłu co była no i podobno teraz dużo pyłków lata.
 
Alez jestem jestem tylko nie mam weny do pisania- jakos ostanio nie zabardzo sie czuje.
Moje szyjka troche sie skrocila, ale ciagle jest powyzej 3 cm wiec nie ma fatalnie- za to to co sie skurcila to otwarla sie wewnetrznie- ech :(
Lekarz jeszcze nic nie mowi zeby zle bylo- ale ze mam skurcze coraz czesciej to kazal mi ograniczyc aktywnosc do minimum- duzo pic i lezec, ale z cora to nie tak latwo:)
Mam nadzieje ze i u was wporzdku i bede zagladac jak tylko tyo bedzie mozliwe ale jednak chyba troche stane z boku.
Trzymajcie sie i zycze Wam w koncu wiosennej pogody bo slysze ze tam ciagle wedlug przyslowia o kwietniu.
 
Krewetka gratulacje!!! i caluski dla Lilianki!!!
Aga to trzymam kciuki zeby do konca bylo ok &&& bo Ci jeszcze troche zostalo. I koniecznie ta wiosne do nas przygon, bo u nas to zima zostala i nie chce odejsc
Niunians moze faktycznie cos z tym popiolem jest bo bylam wczoraj u rodzinnej i mowi ze to nie oskrzela tylko obturacyjny skurcz oskrzeli i stad to charczenie

Pozdrawiam
 
witam witam :)

dawno mnie nie było, ale praca a potem obowiązki domowe pochłaniają mnie bez reszty
na nic nie mam czasu, dzień dłuższy i w miarę ciepło więc po pracy odbieram Antka z przedszkola i chodzimy na spacery , do piasku czy na rower - wieczorem jestem tak zmęczona, że padam równo z Młodym.

w weekendy jak nie pracujemy w sobotę to odpoczywamy i aktywnie spędzamy czas - sezon się zaczął i w zeszłą niedzielę poszliśmy w góry - byliśmy na Cyrli , w tą niedziele idziemy z Piwnicznej do Jaworek , weekend majowy też mamy zaplanowany między innymi wycieczka na Jaworzynę ( Młody jeszcze tam nie był a , że mają być na szczycie Jaworzyny jakies atrakcje to się wybieramy )

Zuzkus w niedzielę będziemy w Piwnicznej nad Popradem , Młody będzie kibicował dziadkowi który będzie brał udział w zawodach wędkarskich - może spotkamy się na placu zabaw przy PKP ?
 
Krewetka gratulacje
AgaS jesteśmy z Tobą i maleństwem
JustaS a my w niedzielę chcemy wybrać się do Szczawnicy
U mnie pranie,prasowanie,spacer i trochę dnia brakuje na inne rzeczy,jeszcze kwiatki muszę posadzić
 
JustaS a my w niedzielę chcemy wybrać się do Szczawnicy


samochodem czy przez góry ??

my jedziemy busem na Suchą Dolinę potem na Obidzę i zejdziemy do Jaworek stamtąd do Szczawnicy i PKSem do Nowego Sącza a więc wycieczka autobusowo - piesza :)

AgniechaK widzę że mamy dzieci w jednym wieku - mój Antek jest z sierpnia 2006 a Twój Piotruś dokładnie z jakiego miesiąca ?
 
Piotruś z pażdziernika,co do wyprawy to nie wiem co mój m wymyśli nie byłam tam jeszcze i nie wiem czy dalibyśmy wózkiem się dostać,bo starszak to z kapcia poleci,z Jaworzyny sam zszedł ale nigdy dotąd nie pokonywał takiej trasy.
A może spikniemy się kiedyś?bo mój Piotr szuka kolegi a u nas coś kiepsko z tym
 
reklama
U nas Antek dopiero zaczyna samodzielne wędrówki - wcześniej chodził a trochę w nosidle go nosiliśmy, w tym roku już nosidła nie mamy bo kawaler trochę ciężki jest ;-) Trasę w zeszłą niedzielę pokonał dzielnie choć trochę trzeba było go nosić " na barana "

Na jakim osiedlu mieszkacie , mój Antek też kolegów szuka :tak: my mieszkamy w okolicach Lwowskiej
 
Do góry