reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Numer 2...

reklama
to tabletki są.
ja łykam jedną dziennie (bo karmię piersią) od początku. i już problemu nie mam

wiem, że można po 2 dziennie łykać, ale ja nie chciałam ryzykować
 
okropieństwo , ja już używam 3-go środka i dalej nic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zaczynam się zastanawiać czy tego nie usunąć w jakiejś klinice , podobno jest taki zabieg 10-15 min i po problemie :tak:
jak do kwietnia mi nie zejdzie to się chyba wybiorę :-(
 
okropieństwo , ja już używam 3-go środka i dalej nic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zaczynam się zastanawiać czy tego nie usunąć w jakiejś klinice , podobno jest taki zabieg 10-15 min i po problemie :tak:
jak do kwietnia mi nie zejdzie to się chyba wybiorę :-(

Moja babcia byla na 4 zabiegach. Minuta osiem i po krzyku ;-) Myslalam ze lezec bedzie musiala czy cos, ale przyjechala po chwili do domu, nawet do sklepu na zakupy sie wybrala:-D
 
Do góry