reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Numer 2...

reklama
ja zaczelam przedwczoraj 2 serie czopkow bo skurczybyki wredne w srodku sie nie wyleczyly :-(

a do tego poszlam na basen z Oliverkiem w piatek i zalapalam grzybka :-( i ciagnie mnie blizna po porodzie strasznie...
Normalnie krocze mam do wymiany... zeby tylko sie tak dalo... :dry::dry::dry:
 
na basen to nie za wczesnie?:sorry2:

woda w basenie 37 stopni, basen przgotowany idealnie dla takich maluszkow a byly i mlodsze dzieci. Oliverkowi sie podobalo, jest caly i zdrowy wiec nie widze powodow czemu mialby nie chodzic ;-) no a ja niestety skorzystalam tez z normalnego basenu- przeplynelam kilka dlugosci i mnie zlapalo cholerstwo... pewnie nie predko odwaze sie znow isc na basen...

no chyba ze znacie jakies sposoby zeby sie zabezpieczyc przed tym swinstwem????:confused::confused::confused:
 
hmmm ja znowu w tym temacie. pare ladnych tygodni byl spokoj i znowu to samo. tym razem jednak pojawil sie na zewnatrz. juz nawet aesculan nie pomaga.. teraz tylko do lekarza. chyba spale sie ze wstydu:-:)eek:
 
hmmm ja znowu w tym temacie. pare ladnych tygodni byl spokoj i znowu to samo. tym razem jednak pojawil sie na zewnatrz. juz nawet aesculan nie pomaga.. teraz tylko do lekarza. chyba spale sie ze wstydu:-:)eek:

Martolinka ja dalej sie nie wyleczylam z tego cholerstwa.... co mi sie wydaje ze sie wyleczylam to znowu mam zatwardzenie i na nowo ten sam bol i problem.... :-:)-:)-( koszmar jakis....
zaczynam kolejna serie czopkow...no ale co z tego ze pomoga jak pomagaja tylko wtedy gdy je stosuje jak przestaje to wszystko wraca na nowo...:crazy:
 
Klaudzia M jeszcze poszedł do apteki i dostał coś co ma super pomóc RUSKOREX. nieżle brzmi:tak: wszystko inne już wypróbowałam takze jakby co to do lekarza. A tak bardzo nie chcę.
Przepraszam jeszcze za dosłowność (wybaczcie), ale podobno dobrze przy wieczornym prysznicu / kąpieli włożyć w pupę paluszka i pomasować porządnie to miejsce , pobudzić krew w tych paskudach do krążenia. Mi robi to M;-) Dzis go nie czuje
 
reklama
Do góry