reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

DZIEWCZYNY APELUJEMY O POMOC DLA ZOSI !!!! Judyta jest świetną kobietą pełną miłości, cierpliwości i pogody ducha mimo przeciwności losu! a Zosiaczek nasz kochany jest tak śliczny i przecudny rozwija się tak jak jej rówieśnicy nie widać po niej jak wiele cierpienia przeszła jej uśmiech rozczula a w oczkach można utonąć !
 
reklama
Udało się wyseparować tyle komórek że dla 2 Zosiaków by wystarczyło!!!
Jedziemy do domu i wracamy w środę na mega chemię i autoprzeszczep, grunt że komórki do przeszczepu mamy już zamrożone. I święta w domu spędzimy na co totalnie nie jesteśmy przygotowani w żaden sposób bo byliśmy pewni ze spedzimy je w szpitalu. Zosia pewnie nie pozna swojego domku, tak żadko i krótko w nim bywa.
Miłego dnia!
 
Judysiu najlepszym prezentem wielkanocnym będzie to że spędzicie te święta razem :tak: nie ważne że nic z materialnych rzeczy nie macie bo przecież macie siebie!!
 
Udało się wyseparować tyle komórek że dla 2 Zosiaków by wystarczyło!!!
Jedziemy do domu i wracamy w środę na mega chemię i autoprzeszczep, grunt że komórki do przeszczepu mamy już zamrożone. I święta w domu spędzimy na co totalnie nie jesteśmy przygotowani w żaden sposób bo byliśmy pewni ze spedzimy je w szpitalu. Zosia pewnie nie pozna swojego domku, tak żadko i krótko w nim bywa.
Miłego dnia!

Ważne że święta spędzicie razem :) to się liczy .
 
Zosia wczoraj z rodzicami pojechała do domu na świeta . tak mało w nim bywa :no: jak obce miejsce dla malutkiej narazie .
Wczoraj Judysia pisała że po drodze do domu zajechali do maca , kupili zestaw dla dzieci Rodzice zjedli co szkodliwe mała dostała jabłuszko i zabawkę bardzo się cieszyła . Bidulka Zosia tak mało zna poza szpitalnym łózkiem i salą :-:)-( Zosiu wracaj szybko do domku i do zdrowia , bo ciocia Ania z Olą chcą was zabrać do ZOO . mam nadzieję że uda nam się w to lato MUSI !!!!!!!!!
Myślę że Zosiakowi spodobają się zwierzątka , a Ola też jeszcze nie była .
WEsołych świat dla was , dobrze że spędzicie je razem z dala od szpitala .
 
reklama
Justyna C.- nie wiem pod jakim nickiem na BB jesteś więc piszę inicjałami jakimi sie podpisałaś przy przelewie. Dziękujemy bardzo! Myślę że za to kupię materiały na tort urodzinowy Zosi. Co prawda urodziny ma na początku maja ale wtedy będziemy na przeszczepie, więc postanowiliśmy zrobić malutkiej mini urodziny w poniedziałek wielkanocny, tydzień przed prawdziwymi aby Zosia miała jakąś pamiątkę ze swojego roczku, jakieś zdjęcia z tortem i balonikami:-) W szpitalu na tym oddziale na którym będziemy z reżimem sanitarnym o jakimkolwiek przyjęciu możemy zapomnieć. Dziękujemy raz jeszcze.

Aniam, Nie ma wyjścia, musimy pokonać ten nowotwór, bo Ciotki z BB mają już wiele atrakcji dla Zosi na wakacje, ZOO, wczasy nad morzem, "integracje mazowiecką", oj żeby to było do wakacji wreszcie po tym koszmarze, jaka ja bym była szczęśliwa!

Dzięki za dobre słowa dziewczyny!
 
Do góry