reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

reklama
Mamy już Peg Perego, przetestowany i jest po prostu genialny!
Lekki (te 8 kg w porównaniu z 15 czy 16 Deltima to kolosalna różnica), zwrotny (podwójne kółka, przednie skrętne z możliwością blokady), i rzecz oczywista prześliczny (w końcu to włoskie wzornictwo :laugh:)! W cenie jest superancka folia od deszczu przypinana w sekundę na zamek błyskawiczny, okrycie na nóżki, można dokupić torbę, daszek przeciwsłoneczny, torbę do samolotu (wszytsko to zakupiśmy :)), pasuje też fotelik i gondola dla niemowlaka, ale ja raczej nie amm zamiaru wykorzystywać tego wózka dla kolejnego dziecka, jestem zwolenniczką klasycznych, dużych i solidnych gondoli ;D Wózek się składa jedną ręką i po zlożeniu można go nosić za specjalny uchwyt, spoko mieści mi się w moim małym autku, no jestem zachwycona!!! Serdecznie polecam, na Allegro faktycznie jest taniej, chociaż my przeszukaliśmy sklepy w Warszawie i też kupiliśmy tanio 8)

 
Ja kanapek nie daję, ale już podałam jajecznicę na masełku, zostala zjedzona z wielkim apetytem, w ogóle mój skrzat się bardzo rozkrecił z jedzeniem i jestem happy. Nadal bazujemy na słoiczkach, bo nie mam kiedy gotować, ale coraz częsciej gotuję jedną zupę dla całej rodzinki:), tylko dla nas przyprawiam, a Mai nie. Bardzo to ułatwia życie. :)
 
A my d paru dni dajemy małej troszke bułeczki...bez niczego i bardzo jej smakuje...lekarz przy ostatniej wizycie powiedział że można i ewentulanie jakąś wędlinkę........z wędlinka jeszcze sie wstrzymuję ........

Próbowałam tez gruszkę Williamsa za słoiczka...i chyba jest ok...nie ma wysypki...choć u niej zawsze cos na tej twarzyczce się pojawia...juz nie mam pojęcia na co te uczulenia......chyba po roczku zrobimy testy....
 
A z przegryzek hitem są miśkopty, kupiłam an próbę i po raz pierwszy Majka naprawdę je wcina ze smakiem, bo biszkopty bezglutenowe kruszyla tylko:p
 
No właśnie mi lekarz powiedział ostatnio, że można już parówki podawać - najlepiej "Morlinki". ale ja jakoś nie jestem przekonana do tego pomysłu...uważam, że lepiej chudą wędlinkę, tym bardziej że mój Adaś waży prawie 12 kg...
 
Ja tez poprosze o info o jajecznicy. A poza ty robie - zwłaszcza ostatio często- kisiel z malin. No i hitem są chrupki kukurydziane oraz biszkopty ;)
 
reklama
Gumecka - ja tak jak pisałam na głównym wątku - uważam, że na poczatek dobre są kapcie ortopedyczne (obuwie profilaktyczne), a z bucików - moja starsza córcia chodizła w "Bartkach", ale teraz jest większy wybór - dobre są też buty "Mrugały" i "Antylopy" a sporo tańsze od "Bartków" ;D
 
Do góry