reklama

O nas mamusiach :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2003 roku' rozpoczęty przez punta, 29 Wrzesień 2007.

1. punta

punta Fanka BB :)

Napiszmy troszkę dla odmiany o sobie. Ja mam 31 lat, na imię Ania i pracuję w jednym z Krakowskich szpitali (w administracji) ładnych parę lat, a żeby mi się "nie nudziło" zaczęłam w tym roku studia. A tak na poważnie bojąc się o swój statut pracownika, spróbuję zdobyć magiczne "mgr" przed nazwiskiem. Ciekawe czy podołam: praca, dom + dzieci i studia...

2. olena

olena Fanka BB :)

No to i ja się przedstawię. Na imię mam Aleksandra i mam 24 latka. Nigdzie niestety nie pracuję (ale wciąż szukam :-)). Skończyłam technikum architektury krajobrazu. Od czterech lat jestem mamusią małego łobuza i od pięciu lat szczęśliwą żonką swojego męża. I to chyba tyle o mnie. :-)

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Cześć.
    Jestem Kaśka, mam 29 lat.
    Mężatka.
    Obecnie nie pracuję. (Ale szukam.)
    Studia to Administarcja publiczna ( licencjat), ale myślę aby pójść dalej.

Olena, ciekawa szkoła... :tak:
    Punta, dasz radę. Najważniejsza to organizacja. Ja od przyszłego roku też chciałabym znaleźć pracę i podjąć studia...

5. sikoreczka79

sikoreczka79 Fanka BB :)

A ja jestem Iwona mam 28 lat i sobie siedzę w domku. Pracę miałam nawet ciekawą ale szefostwo nie bardzo więc wzięłam dłuuuuugi urlop wychowawczy:-D Myślę o zrobieniu kilku kursów i po tym wychowawczym poszukam czegoś mniej stresującego, no chyba że mi mężo wybędzie za granicę:-p

6. jolagb

jolagb Początkująca w BB

Cześć, mam na imię Jola, mam 32 lata, od 9 lat jestem żoną, a od 4 lat mamą. Z wykształcenia jestem nauczycielką, pracuję w szkole podstawowej, w klasach młodszych. Ostatnio brakuje mi na wszystko czasu, ciągle gdzieś się spieszę: dom, praca, przedszkole. Nawet na forum zaglądam coraz rzadziej, bo wieczorami, kiedy mam wreszcie czas dla siebie, to znowu nie mam już siły. Pozdrawiam wszystkie zapracowane i zabiegane mamy.

7. tecna

tecna Początkująca w BB

czesc.na imie mam Marzena,mam 33 latka 3 wspanialych dzieci i jak narazie nie narzekam.Mamurlop wychowawczy bo przy moich 3 szczesciach jest urwanie glowy:szok:alejakos radzimy sobie z moim Grzesiem z ktorym jestem juz od 13 lat:-)pozdrawiam:happy:

8. punta

Witajcie w naszym gronie tecna i jolagb :)

9. punta

Indeks odebrany, ale jeszcze nie wiem kiedy zajęcia. Na razie dzieci w szoku, że mamusia będzie chodzić do szkoły :)

10. reklama
  11. edyta1421

edyta1421 bursztynowa mama

no to i ja się przedstawię: Edyta lat 26. Jestem pielęgniarką, w tym roku kończę studia licencjackie (wreszcie). pracuję w wojsku (wyjeżdżam na misje)- choć po urodzeniu dziecka i przeprowadzce do innego kraju, zajmuję się tłumaczeniami i większość czasu spędzam przed komuterem w domu.

12. woloszki

woloszki Kocham M&M i D2 :*

No to na mnie czas.
    Na imie mam Sabina w tym roku koncze magiczna 30. Siedze w domku odkad urodzilam Maksika. Jak Maja pojdzie do zlobka lub przedszkola to bede szukac pracy, albo stworze cos swojego. :tak:

Poleć forum