reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy, ciaza, praca.

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 860
Cześć wszystkim.
Wracam na forum po jakimś czasie. Jestem po 2 straconych ciazach, zrobiłam po nich badania genetyczne i całe zestawy innych badań które zlecili mi lekarze wszystko ok prócz tarczycy która lecze. Po poronieniach postanowiłam zmienić pracę, pracuje przez agencje pracy, umowa do końca kwietnia potem mam niby dostać pod firmę. I teraz. Były przytulanki w połowie cyklu, niestety mieliśmy wypadek, mamy mało możliwości do przytulanek no i stało się. Obawiam się że będę w ciąży. 5 dni do @ a testy owu wychodzą pozytywne (wiem że są do owu ale w 2 poprzednich ciazach też wyszly). Niestety w pracy przez agencje jeśli nie przedłuża mi umowy nic mnie nie chroni i bardzo się boję że zostanę bez pieniędzy z mojej strony :( A z jednej wypłaty z kredytem ciężko:(
 
reklama
Rozwiązanie
U
Kochana nie martw się na zapas. Może @ przyjdzie a Ty się nie potrzebnie nakręcasz.
A jeżeli już w ciąży będziesz to nie zostaniesz bez grosza. Po porodzie będzie należało się Tobie
-500+
-kosiniakowe (1000 zł przez pierwszy rok)
-becikowe jednorazowe (1000)
-i może na rodzinne się załapiesz (jakoś do 100 zł)
Głowa do góry i trzymam kciuki aby było po Twojej myśli ✊✊✊
Cześć wszystkim.
Wracam na forum po jakimś czasie. Jestem po 2 straconych ciazach, zrobiłam po nich badania genetyczne i całe zestawy innych badań które zlecili mi lekarze wszystko ok prócz tarczycy która lecze. Po poronieniach postanowiłam zmienić pracę, pracuje przez agencje pracy, umowa do końca kwietnia potem mam niby dostać pod firmę. I teraz. Były przytulanki w połowie cyklu, niestety mieliśmy wypadek, mamy mało możliwości do przytulanek no i stało się. Obawiam się że będę w ciąży. 5 dni do @ a testy owu wychodzą pozytywne (wiem że są do owu ale w 2 poprzednich ciazach też wyszly). Niestety w pracy przez agencje jeśli nie przedłuża mi umowy nic mnie nie chroni i bardzo się boję że zostanę bez pieniędzy z mojej strony :( A z jednej wypłaty z kredytem ciężko:(
Wiem jak ciezko jest ja mam 2dzieci i duzy kredyt i z jednej wypłaty tez trzeba zyc
 
Kochana nie martw się na zapas. Może @ przyjdzie a Ty się nie potrzebnie nakręcasz.
A jeżeli już w ciąży będziesz to nie zostaniesz bez grosza. Po porodzie będzie należało się Tobie
-500+
-kosiniakowe (1000 zł przez pierwszy rok)
-becikowe jednorazowe (1000)
-i może na rodzinne się załapiesz (jakoś do 100 zł)
Głowa do góry i trzymam kciuki aby było po Twojej myśli ✊✊✊
 
Rozwiązanie
Do góry