reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży lekko ustały

Karolina133

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
90
Hej, na początku ciąży bardzo bolały mnie piersi, nie dało się ich dotknąć, teraz bolą mnie tylko sutki jak ich dotknę. Dodam że według usg jestem 6 tydzień a według miesiączki 7. Czy powinnam się tym niepokoić, czy nie za wcześnie przestały boleć?
 
reklama
Nie 😊 Na samym początku, jeszcze przed terminem @ ból, mrowienie piersi budziło mnie nawet w nocy, później przestały boleć, a teraz są jakby tylko tkliwe, ale bólem bym tego nie nazwała. Tak samo z Mdłościami, były- nie ma. W między czasie miałam 3usg, gdzie wszystko było dobrze, serduszko biło, bobas rośnie. Także spokojnie, objawy mogą dzisiaj być, jutro zniknąć, później znowu się pojawić albo i nie ☺️
 
Jesteśmy na podobnym etapie. Ja 6/7 tydzień i na początku miałam mdłości 3 dni i nagle koniec. Piersi też bolą tylko delikatnie. Również zaczęłam się niepokoić ale każda z nas przechodzi inaczej, niektóre nie mają w ogóle objawów :)
 
Hej, na początku ciąży bardzo bolały mnie piersi, nie dało się ich dotknąć, teraz bolą mnie tylko sutki jak ich dotknę. Dodam że według usg jestem 6 tydzień a według miesiączki 7. Czy powinnam się tym niepokoić, czy nie za wcześnie przestały boleć?
I jak to się skończyło? Jestem teraz na podobnym etapie i trochę panikuje
 
Jak poroniłam za pierwszym razem miałam podobnie ale wtedy objawy bardziej ustały, teraz mam wrażenie ze się tylko zmniejszyły ale chyba właśnie tracę nadzieje. Takie rzeczy się chyba czuje
Ja pierwszą ciążę z objawami poroniłam, a druga w której objawy ustały donosiłam. Trzymaj się pozytywnych myśli !
 
reklama
Do góry