reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Objawy ciąży lekko ustały

Karolina133

Zaciekawiona BB
Hej, na początku ciąży bardzo bolały mnie piersi, nie dało się ich dotknąć, teraz bolą mnie tylko sutki jak ich dotknę. Dodam że według usg jestem 6 tydzień a według miesiączki 7. Czy powinnam się tym niepokoić, czy nie za wcześnie przestały boleć?

reklama

As.ia95

Fanka BB :)
Nie 😊 Na samym początku, jeszcze przed terminem @ ból, mrowienie piersi budziło mnie nawet w nocy, później przestały boleć, a teraz są jakby tylko tkliwe, ale bólem bym tego nie nazwała. Tak samo z Mdłościami, były- nie ma. W między czasie miałam 3usg, gdzie wszystko było dobrze, serduszko biło, bobas rośnie. Także spokojnie, objawy mogą dzisiaj być, jutro zniknąć, później znowu się pojawić albo i nie ☺️

KatJak

Fanka BB :)
Jesteśmy na podobnym etapie. Ja 6/7 tydzień i na początku miałam mdłości 3 dni i nagle koniec. Piersi też bolą tylko delikatnie. Również zaczęłam się niepokoić ale każda z nas przechodzi inaczej, niektóre nie mają w ogóle objawów :)

Do góry