reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży lekko ustały

Hej, na początku ciąży bardzo bolały mnie piersi, nie dało się ich dotknąć, teraz bolą mnie tylko sutki jak ich dotknę. Dodam że według usg jestem 6 tydzień a według miesiączki 7. Czy powinnam się tym niepokoić, czy nie za wcześnie przestały boleć?
Nie. Mi nagle ustały wszystkie dolegliwości i bylam pewna, że już po wszystkim... Ale wszystko było ok :) Nie stresuj się :)
 
reklama
Jak poroniłam za pierwszym razem miałam podobnie ale wtedy objawy bardziej ustały, teraz mam wrażenie ze się tylko zmniejszyły ale chyba właśnie tracę nadzieje. Takie rzeczy się chyba czuje
Ja przez pierwsze tygodnie miałam na zmianę - okropny ból piersi, dotknąć nie szło, by potem przed 2-3 dni jak ręka odjął. Panikowalam, przyspieszalam wizyty u gina i się okazywało, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku. To się często zdarza, objawy raz są silniejsze, raz mniej dolegliwe. Nie martw się na zapas 😊
 
Do góry