reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy obniżenia narządów rodnych

Witam. Jestem w 19-tym tyg ciazy i wczoraj mialam dziwny bol tak jakbym jezdzila na rowerze po dluzszej przerwie i bolalo mnie od siedzenia. Mieszkam za granica i nie mam tu takiego dostepu do lekarzy jak w Polsce dlatego nie wiem czy powinnam sie niepokoic?
Dodam ze dziecko bardzo nisko siedzi i na poprzednim usg lekarz nie mogl sprawdzic plci bo dziecko schowalo nozni za koscia lonowa.

Rozciąganie struktur więzadłowych pod wpływem rosnącej macicy oraz płodu plus niskie ułożenie może dawać wyżej opisane objawy. Jednakże trudno jest stwierdzić cokolwiek na odległość. Dlatego jeśli Panią coś niepokoi lub jeśli sytuacja powtarzałaby się lub nasilała proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam
Agata Skoworodko
 
reklama
Do góry