reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Tak Anitt teraz na końcówce już się minimalnie tyle. Mnie już w zeszłym tygodniu lekarz pierwszy raz nie warzył bo powiedział, że już nie ma sensu;-)
Ale mam wagew w domu więc "no problem" (sama sobie sprawdzam) ;-)

a co do rozstępów to kremy na rozstępy można stosować od 4 miesiąca ciąży tylko takie specjalnie dla kobiet w ciąży. Nawet na opakowaniach to pisze.
Ja mogę polecić tą Ziaję na krem na rozstępy. Uzywam jej 1-2 razy dziennie i odkąd ją stosuje nie mam ani jednego rozstępu więcej. a te co mam troszkę sie rozjaśniły (ZAWSZE TO COŚ):sorry: Efekty zauważyłam dopiero po 2-3 tygodni stosowania. I cały czas już sie tylko tym smaruje. Najtańsza jest w Rossmanie, ta Ziaja kosztuje 11 zł
Bo wiadomo, że rozstępy już nie znikną :wściekła/y:
 
reklama
ja sie przyznam ze zapominam smarowac cialko:-p smaruje zadko i jesli juz sie zdazy to zwykla oliwka nivea baby i jeszcze rozstepow nie mam ale moga sie pojawic wiec nie ciesze sie na zapas:-p dziewczyny smarujcie puki ich nie ma! na pewno nie zaszkodzi a po co pozniej zalowac ze sie nic nie zrobilo zeby zapobiec:tak:;-)
 
A tak przy okazji kilogramow.. Jak tam wasze rozstepy?:-) Ja na szczescie na brzuszku nie mam ani jednego:-D:-D. Pojawily sie tylko na posladkach:sorry::sorry:. I nie wiedziec czemu na lewym jest ich duzo wiecej niz na prawym:crazy::crazy:

Ja na razie nie mam rozstępów i mam nadzieję, ze do "mojej" środy już nic nie wyskoczy.

tak tak, o kremy na rozstępy. polecacie jakieś?

Stosuję tak jak dziewczyny ziajkę. Jestem bardzo zadowolona, fajnie się wchłania, ma przyjemny zapach.
 
No to ja pobiję wszystkie
22kg na plusie termin na 5,11
48kg przed ciążą teraz 40 tydzień 70kg przy wzroście 168cm
zadnych roztępów!
Biodra-102cm Pas-102cm biust-99cm
Więc chyba jestem najlepsza hehee!
 
ja też coś dodam
przez całą ciążę przytyłam 13kg:tak:
od 36 tygodnia wazyłam 78kg
a na porodówce mnie zwazyli i 76 ale to pewnie dlatego ze wody mi odeszły wczesniej
zmierzyli brzuch i było 108cm
na dzień dzisiejszy
zero rozstępów:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a waga 68 kg:-):-p:rofl2:
jeszcze dyszka w dól i będzie git;-);-);-)
 
hejka listopadowe mamusie :) ja ważyłam 58 kg przy 175 cm wzrostu, teraz ważę niespełna 77... ale podobno nie widać :) w o nie wierzę....chciałabym już założyć normalne ubranie... ech...
 
Wczoraj zrobilam błąd............. weszłam na wagę...... i co widzę???:nerd::nerd::nerd:
18 kg na plusie :crazy::baffled: (a gdzie tam do terminu jeszcze tydzien). Nie powiem bo sama się dziwię gdzie są te kilogramy bo jakoś szczególnie nie przytyłam, co nie zmienia faktu, że garderoba będzie pewnie do wymiany:wściekła/y::no:
Już nie wspomne o rozstępach na udach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ehhh. baby mają przerąbane...;-):sorry:
 
Dzisiaj dolacze do was z moja waga, bo ide do poloznej, ale troche sie boje :) Ostatnio sie wazylam jak mialam 3 kilo na plusie, a to bylo baaaaaardzo dawno temu :sorry:
 
reklama
No i juz wiem :)
Do tej pory (38 t.c.) przytylam 13 kilo, czyli waze 73. A czuje sie jakbym przytyla ze 20 conajmniej i jestem cala posiekana rozstepami :/
 
Do góry