reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

kajunia

bliźniakowa mama :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2005
Postów
3 437
tutaj możemy podzielić się swoimi urokami ciąży :-)

jeżeli chodzi o mnie to z objawów mam potworny ból piersi, częste oddawanie moczu, senność, podwyższoną ciepłotę ciała :-)
 
reklama
U mnie to potworna sennosc.Spalabym na stojaco,siedzaco i wiszaco:eek::laugh2:
Apetyt na tunczyka w majonezie (a wczesniej nie lubialam tego przysmaku:no: )
Czeste siusiu tez mnie napada.
A tempki juz nie mierze odkad test wykazal +
Ale po zafasolkowaniu mialam wysoka;-)
Czasami bol podbrzusza jak na @.
no i mnie wydelo:szok::baffled:
 
mi też się wydaje że jestem większa :szok: tzn. we wszystkie spodnie z przed ciąży się nie mieszczę :no: może wkleję i swój brzuchol :-D
 
Ja w moje ukochane dzinsy sie tez nie mieszcze (zamek zasuwa sie tylko do polowy,a juz nie wspomne o guziku,ktorego wogole nie moge dociagnac do dziurki):eek:
w sumie to zostaly mi 2 pary spodni,ale takie lejace sie w ktorych mialam mozliwosc zapiac sie na tzw.drugi guzik. I tylko te spodnie mi zostaly.
Cale szczescie,ze nie oddalam lub sprzedalam ciazowych ciuchow.:dry::laugh2::laugh2:
 
Ufff, dzięki dziewczyny, ulżyło mi, że nie tylko ja przytyłam.Zmartwiłam się, bo to dopiero 7 tydzień, a już przytyłam ze 2 kilo to na pewno. Moje objawy, to: bolesne piersi, okropny apetyt, lekkie zmęczenie, wrażliwa skóra, bóle podbrzusza (mam je prawie od samego początku)

pozdrowionka :-)
 
hello, mam straszną zachciankę na chleb ze smalcem i grzybki marynowane, generalnie tylko to moge jeść, na inne jedzenie patrzeć nie moge gdyż mam mdłosci :-) ale apetyt mam duży!

cycuszki stoją w miejscu, ani nie bolą, waga również stoi w miejscu, ale ja do 4 miesiąca byłam chudziną więc pewnie i tym razem tak będzie... na razie 48 kg ważę :)

i spaaaaaaaaaaaać :sick:
 
U mnie specjalnych objawow niet!!! Zjadlabym wszystko ale jak otworze lodowke to nie wiem co w koncu mi sie chce!!! Ale tak tez mialam nie bedac w ciazy!!! hihihi Ciekawe co mnie jeszcze bedzie czekac!!! Z Allankiem nie bylo tak zle!!!
 
ja w sumie jeszcze nie mam zachcianek :zawstydzona/y: ale nie mogę patrzeć na słodycze :zawstydzona/y: a byłam zawsze łakomczuszkiem na czekoladki :cool2:
 
reklama
Kajunia, skorzystałam z kalkulatora podanego w linku na tym forum i wyszło mi, że termin mam na 1 listopada. Zobaczymy czy takie samo zdanie będzie miał pan doktor,ale na razie czuję się listopadówką, a jak będzie październikówka to jeszcze lepiej :-)
 
Do góry