reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Ja pierwszy raz w ciąży, drogie Listopadówki... I wszystko dla mnie takie nowe...
Trochę mi apetyt wzrósł (chociaż nie wiem czy to możliwe tak wcześnie, moze po prostu psychologiczne), zdecydowanie mi "wzrosły" piersi i bolą przy każdym dotyku. Ale najgorzej odczuwam potworną sennośc i zniechęcenie. Nic mi się nie chce od kilku dni. Z najwyższym trudem dziś wstałam, umyłam się, ubrałam i uczesałam... Trochę roboty na mnie czeka, a ja taka przygaszona... zero energii.
Powiedzcie, błagam, że też tak macie, że to normalne, albo że minie, czy coś takiego...
 
reklama
Amaze....przy pierwszej ciazy tak mialam....
wstawałam ledwo o 9 na sniadanie...a po sniadaniu byłam tak zmeczona jakbym jakis mega wysiłek zrobiła...mogłam isc spac dalej!!

teraz przy drugiej ciazy to chyba organizm wie ze nie mozna tyle spac :-D :-D i jakos nie jestem az tak senna :happy:

ale jak Mili idzie spac to ja klade sie z nia
czasem choc zadko spie tak długo jak ona
a czasem klade sie na godzinke,pol.....ale musze bo inaczej do wieczora bym nie wytrzymała :-)
 
Amaze calkowicie ciazowe objawy :tak:
Ja w pierwszej ciazy tez chodzilam na rzesach.
Moj dzien konczyl sie juz o 19.00 kiedy to kladlam sie do lozka i wstawalam o 9 rano. I w miedzyczasie spalam jeszcze w poludnie.
Tak wiec spalam 14-16 godzin na dobe:eek:
A pamietam jak sie wkurzalam na meza,ze nie chce isc ze mna o 19 spac.
Ze jak to mozliwe,ze ja musze isc spac ,a on nie:szok::laugh2:
A jeszcze jak wypil piwko to mnie szlak trafial,a tak mi smierdzialo piwo,ze hej:dry:
Teraz tez mi sie wydaje,ze majac juz dziecko organizm nasz sie troszke przestawia.
Choc....jeszcze wszystko przed nami Lilka ;-):laugh2:
 
Amaze ciesz się że możesz się walnąć spać spokojnie, bo jak już beziesz miała drugie to nbie da rady przy dzecku wypocząć
 
Amaze ciesz się że możesz się walnąć spać spokojnie, bo jak już beziesz miała drugie to nbie da rady przy dzecku wypocząć

Hihi! No w sumie racja.:-D
Ale ja nie lubię tyle spać, wyrzuty sumienia mam zawsze.
No ale skoro organizm się domaga... może warto wykorzystac okazję :cool2:
 
dziewczyny piersi dają mi czadu :oo2: nie dość że są ogromne, pełne i bardzo twarde tak jeszcze potwornie bolą :errr:
no i dzisiaj dwa razy zwymiotowałam (ale to chyba nie na skutek ciąży) poprostu weszłam do kuchni gdzie tata palił papierosa - wybiegłam takszybko, że myślałam że rozbiję się o ścianę :-D
a wczoraj były wymity po kiwi :baffled:
senność utrzymuje się nadal, chociaż może to też przez grypę :cool2:
 
Kajuniu piersi będą boleć jeszcze troszkę, ale potem już sie hormony uspokoją i bodajże w II trymestrze już nie będą tak boleć.

Ja też mam wstręt do dymu z papierosów, a palą przy mnie bo jeszcze nie wiedzą że jestem zafasolkowana :wściekła/y:
 
reklama
WITAM !
Ostatnią miesiączkę miałam 13 lutego, dziś jest 15 marca a @ jeszcze nie przyszła. moje objawy to ogromny wzrost apetytu. na piersiach strasznie powiększyły mi się żyły, a nawet pojawiły się po bokach brzucha. parę razy na dzień czuje takie małe skurcze w brzuchu. mam strasznie napięty brzuch.
robiłam 1 test i druga kreseczka była bardzo bladziutka, a 2-gi test niby wyszedł negatywny. nie wiem co o tym myśleć. może jeszcze poczekam parę dni.
 
Do góry