reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

HA HA HA SKĄD JA TO PAMIETAM Z TYM WSTRĘTEM NA MIĘSO....
DZIEWCZYNY TO NORMALNE....JA TEŻ MIALAM ODRZUT JAK TYLKO KTOŚ ODTWORZYL LODÓWKE.....

NIE WSPOMNĘ JUŻ O PAPIEROSACH....
 
reklama
Mnie tam miesko smakuje...i to kazde i w kazdej ilosci :) za to mam wstret do pomaranczy :baffled: soku pomaranczowego nie rusze (mimo, ze wczesniej go uwielbialam). Bol piersi meczy mnie juz drugi tydzien, lekie bole podbrzusza. Zmeczenie dopada mnie wczesnym popoludniem tak, ze w pracye siedze nieprzytomna. A oprocz tego wszystko jest ok :)


Czy ktoras z Was ma jakas metode na pozbycie sie bolu glowy? boje sie brac jakiekolwiek tabletki...
 
kasyopeya ja sie kłade w dosc ciemnym pomieszczeniu z zimnym okładem na czole zazwyczaj mi pomaga
 
eh dajcie spokój ja się czuje jak przejechana przez walec :sick:
o wiele gorzej niż z Wiktorem w ciązy :no:

ale juz powiedziałam teściom ze jestem w ciazy wiec przynajmniej juz nie musze sie z tymi dolegliwosciami ukrywać... :baffled:
 
normalnym w ciąży jest ze kobieta ma mdlosci na rozne zapachy min. na mięso lub coś innego...nie twierdze ze kazda kobieta JE ma i zawsze na to samo....ja np lubilam zielonego ogorka a moja siotra nie mogla nawet spojrzec bo by zwymiotowala....
ale czesto wlasnie slyszalam wsrod znajomych "ciężarowek" ze mają odrzut na miesko. ktore zreszta poem mija:tak:

 
z Wikiem zajadałam mięsko i kiszone ogórki :-)

Teraz jadłabym budynie i racuszki i ciasta z kremem :-)

Tak tak czarodziejko, każda kobieta jest inna i każda ciąza jest inna.
Wiem cos o tym :-)
 
Co do mieska i ogorkow, to pieknie to opisuje moje zachcianki :)
Ja swoim tesciom, rodzicom itp powiem w Wielkanoc :) A moze powinnam powiedziec 1.04 w Prima Aprilis? :-D
 
ja mam mega odrzut na mieso i wedliny bleeee
z Milena mialam tak samo
mnie kreci tylko nabial
moge twarogi pałaszowac w niepochamowanych ilosciach,wszelkie serki topione i jajka :szok:
 
reklama
oj dzis to ja chyba mam wstret do wszystkiego:baffled:
obudzilam sie rano i zapomnialam cos przegryzc przed wstaniem(zawsze jadlam banana zanim wstalam z lozka) i teraz mam za swoje:eek:
Jest mi tak niedobrze ze nie poszlam dzis na uczelnie, niby jestem glodna ale jak jem to jeszcze gorzej, wmusilam w siebie kanapke. Kreci mi sie w glowie -czuje sie jak po jakiejs dobrej imprezie:sick: :happy:
Dzien nie zapowiada sie milo:dry:
 
Do góry