reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżony hematokryt w ciąży

Właśnie gdybym nie badała poziomu żelaza to też bym nie wiedziała ale ja często biorę żelazo wtedy mi ładnie rośnie. Ale niestety szybko spada bo ja poprostu mam od czego mieć anemie;) mam mega dlugie i obfite @
O to ja okres znowu zawsze 4 dni
W ciąży na początku hemo mialam 13:) potem po jakimś czasie trochę spadla do 12 i potem dlugo mialam 12 potem ponad 11 i najmniej 10.6 ale po zelazie znowu mam 12:) ciekawe jak teraz mam;)
 
reklama
Kinia moja mama miala ze mna w ciąży 9 albo 8 to lekarz jej szpitalem grozil:p zaczęła sobie robić sok buraka mówi ze tak jej skoczyla:p ale ja buraki lubie soku nie:p
 
Kinia moja mama miala ze mna w ciąży 9 albo 8 to lekarz jej szpitalem grozil:p zaczęła sobie robić sok buraka mówi ze tak jej skoczyla:p ale ja buraki lubie soku nie:p
Ja lubię☺ tylko mi samo jedzenie nie wystarcza teraz☺ mam okres 9,10 dni i zuzywam ok 9 paczek podpasek dzisiaj mam np 3 dzień a już 4 paczki poszly:/
 
Coś Ty tak długo? ? A bylas u gin to normalne?
Tak tak długo, byłam już nie raz podobno taka moja uroda, chociaż to męczące. Ogólnie przed ciazami miałam 7 dni ale tak bolesne że mdlalam z bólu po 1 ciąży przestał być tak bolesny ale za to zrobił się bardziej obfity i dłuższy tak 8,9 dni a teraz jest jeszcze bardziej obfity i jeszcze się wydluzyl
 
Ja jak widzę coś poza normą to od razu panikuję :p a podejrzewałam anemię, bo ostatnio moja dieta jest dość uboga i muszę nad nią popracować ;) ale dzięki za info, jestem spokojniejsza :)
 
reklama
Powtórzę to co już dziewczyny napisały coby potwierdzić. Spadek poziomu hematokrytu jest jedną z norm u ciężarnych. Lekarze często zalecają suplementację żelazem w razie "w". Nie ma co zawału dostawać od odbiegających od normy wyników, bo wiele z nich dla ciężarnej będzie normą:) Co nie znaczy, że nie należy wszystkiego konsultować z lekarzem, ale po to przeca każą nam robić badania. Anemia w ciąży jest dość powszechna, ale nie sam poziom hematokytu ją określa także spokojnie. Dużo płynów, żelazo i będzie dobrze. Pozdawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry