reklama

Obraz i dźwięk :-)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez megusek, 17 Czerwiec 2007.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Fajnie jest ogladac filmiki z naszymi pociechami! Zdjecia nie pokaza az tyle co one. Poniewaz w roznych watkach wklejamy linki do filmikow moze jest potrzeba zeby miec je w jednym watku? :-)

2. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

megusku, ja jestem za. No bo skoro zdjęcia są w jednym wątku, to i filmiki powinny być :tak:

3. reklama
  4. Patija

Patija Mamusia Krecika i Lusi

To jak już powstał taki wątek to ja pierwsza się pochwalę:happy2:
    http://pl.youtube.com/watch?v=eW-IuSEOE50
    Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo dopiero wrzuciłam i nie moge zobaczyc bo jest jeszcze w "poczekalni":sorry2:
    Filmik był robiony tydzien temu w drugim dniu od nauczenia się raczkowania, a dzisiaj to Kondzio już tak śmiga ze mamusia niedługo zwariuje od uwarzania gdzie on teraz jest:-D

5. Patija

Chyba coś źle zrobiłam bo nie działa:-(
    No nic, może za drugim razem sie uda, pokombinuje to może się naucze:happy:

6. Patija

7. aniii

aniii aaaaa Kotki dwa...

Patija masz super ekstra zdolnego synka!!!jestem zadziwiona jak dzieci urodzone mniej więcej w tym samym czasie mogą rozwijać się w tak różnym tempie. moja Lilka nawet sama nie siedzie, ledwo co się przekręca na prawą stronę /czasami jej się uda/ a tutaj taki zdolniacha:tak:. fajne było to jak stanął na nóżkach i rączkach. jeszcze raz ekstra!!!:-D

8. megusek

Patija! Super Twoj Kondradek! Gdybym nie wiedziala kiedy sie urodzil dalabym mu z 10-c miesiecy!!! :-)

9. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Patija, no super :tak:.Aż nie wiem, czy wrzucać swój filmik, bo Oliwka przy Konradzie to niewiele potrafi ;-)
    No, ale wrzucam - tak oto mój Potworek siada (to był trzeci raz jak jej wyszło)

10. reklama
  11. Patija

Oliwcia super!!! Jakie piruety i jaka zadowolona ze usiadła sama:-) Uśmiech ze smokiem ma przepiękny:-)
    I podkład muzyczny tez supcio:tak:

12. megusek

Oliwka super!!! A jaka zadowolona! Buziaczki!!!!

Poleć forum